logo
Laenusumma
500 - 25 000 €
Laenuperiood
1 - 96 kuud
Krediidi kulukuse määr
33,85%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Holm Bank

Holm Bank AS (varasema nimega Liisi järelmaks) on eestimaine pank ning pereettevõte, mis pakub nii laene kui ka hoiuseid. Nad soovivad oma teenuseid pakkuda klientidele lihtsalt ja mugavalt, suheldes inimlikult ja lahedalt, kuid samas professionaalselt ja kliendisõbralikult. Holm Bank-i nimi on inspireeritud Lääne-Eesti väikesaartest ja Haapsalu holmidest. Nende tegevus algaski just Haapsalust, olles nüüdseks kasvanud tuntud tegijaks Eesti laenuturul ning 2019. aastal siseneti ka Saksamaa ja Austria hoiuseturgudele.

Holm Bank aitab sinu raha hoiustes turvaliselt ja hea tootlusega kasvatada, kuid samuti pakuvad nad lisaraha võimalust neile, kes soovivad laenu taotleda. Nad tegutsevad kiirelt ja püüvad mõista oma klientide soove nii headel kui ka halvematel aegadel. Holm pank on muuseas ka üks Pärnu Harmonica Festivali toetajatest. Holm Bank pakub oma klientidele nii järelmaksu-, laenu-, krediitkaardi- kui ka hoiuseteenuseid.

Holm Bank-i laenud

Holm Bank pakub klientidele erinevaid laenutooteid, mille nimedes kajastub endiselt firma eelnev ning ehk klientidele tuntum nimi: Liisi. Seega on nende laenutoodete nimekirjas Liisi autolaen, Liisi väikelaen, Liisi reisilaen ja Liisi remondilaen. Vaatleme siinkohal kõiki laenutooteid detailsemalt.

Holm Bank pakub Liisi Autolaenu summas kuni 25 000 eurot ning maksimaalse laenuperioodiga 96 kuud ning laenu kasutamise eesmärgiks peab olema autoost. Seejuures auto võib olla nii uus kui ka kasutatud, toodud kas Eestist või välismaalt ning ostetud kas eraisikult või ettevõttelt. Kasutatud autode sirvimiseks on Holm Bank loonud isegi oma autoportaali.

Holm Bank-i Remondilaen on loodud kodu remontimiseks ja renoveerimiseks summas kuni 25 000 eurot ning maksimaalse perioodiga samuti 96 kuud. Pole vahet, kas soovid välja vahetada vanu aknaid või osta kodumasinaid – remondilaen on just mõeldud sellisteks eesmärkideks.

Reisilaenu eesmärki ei pea ilmselt selgitama – see on mõeldud reiside finantseerimiseks. Täpselt nagu eelnevate laenutoodete puhul, saab ka reisilaenu võtta summas kuni 25 000 eurot.

Holm Bank-i Väikelaen on oma olemuselt ilmselt paindlikum kui eelmainitud laenutooted. Laenusumma on sarnaselt teiste laenudega küll kuni 25 000 eurot ning periood kuni 96 kuud, kuid erinevalt teistest laenudest ei ole laenu kasutusotstarbele piiranguid, mistõttu saad seda kasutada selleks, milleks ise soovid. Kõikide laenutoodete puhul saabub laenuraha kliendi kontole hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

Holm Bank-i krediitkaart

Holm Bank pakub klientidele ka võimalust taotleda krediitkaarti. Liisi kaart on mõeldud maksmiseks nii viipemakseid toetavates kauplustes kui ka Visa kaarti toetavates e-poodides. Samuti saad kaarti kasutada välismaal, näiteks sobib see rendiauto broneerimiseks, milleks tavaline deebetkaart üldjuhul ei sobi. Liisi kaart on kuutasuta kaart, mille limiit on kuni 5000 eurot, kuid millelt makstakse intressi.

SpeakerCamera
14.30
Holm Bank

Alternatiivid laenupakkujale Holm Bank

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved