logo
Lihtne ja kiire taotlusprotsess
Taotle interneti teel
Pakkumised uutele klientidele
Laenusumma
30 - 3000 €
Laenuperiood
Krediidiliin
Krediidi kulukuse määr
47,85 - 59,87%
Min. vanus
18 aastat
100 €
10 000 €
Laenuperiood
1 aasta
KKM (hinnanguline)
53.86%
Laenukulu (hinnanguline)
315,12 €
Kogu tagasimakstav summa (hinnanguline)
1315,12 €
Kuumakse
110 €
12 kuu jooksul
Alustan taotlemist
Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 59.87 aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 1000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 1259,20 €, fikseeritud aastaintress 47,85%

Ferratum

Ferratum kuulub Soome ettevõttele Ferratum Group, mis asutati 2005. aastal. Ettevõte tegutseb laenuandjana paljudes erinevates riikides üle maailma, pakkudes oma klientidele rahalist vabadust ja suuremat tegutsemisruumi. Eestis alustas Ferratum Group oma tegevust 2006. aasta augustis, olles Eesti esimene kiirlaenude väljastaja. Hetkel tegutseb Ferratum Group 25 riigis üle maailma, olles seejuures number 1 laenupakkuja mitmes riigis. Neil on rohkem kui 2 miljonit klienti ja ligi 1000 pühendunud ning professionaalset töötajat, kellel on selge ülevaade Ferratumi finantsteenustest. Ferratumi visiooniks on saada juhtivaks mobiilipangaks, pakkudes samas paindlikke laenutingimusi ning parimat klienditeenindust. Eetiline ja läbipaistev klienditeenindus on ühed põhiväärtustest, mida Ferratum rakendab kõikides riikides ja iga kliendi puhul.

Ferratumist saab taotleda laenulimiiti 30 eurost kuni 3000 euroni, kuid maksimaalne summa sõltub konkreetse kliendi krediidiajaloost. Maksimaalselt on laenu võimalik taotleda kuni 99 kuu pikkuseks ajaperioodiks. Laenulimiit on alternatiiv kiirlaenule, mis on kliendile kokkuvõttes soodsam: tagasimakseperiood on paindlik ning intressi tasutakse vaid kasutatud aja eest. Lisaks on saad esimese laenu sõlmida vaid 1 eurose tasu eest.

Laenutaotluse täitmine on lihtne:

  • Täida taotlus oma arvutis või nutitelefonis - see on kiire ja mugav;
  • Identifitseeri end kas veebilehel ID-kaarti kasutades või minnes lähimasse postkontorisse;
  • Oota laenuotsust - pärast positiivse otsuse saabumist laekub raha pangakontole mõne minuti jooksul.

Laenu tagasimaksmine on kliendi jaoks väga paindlik - saad ise valida endale sobiva perioodi. Uutel klientidel, kes avavad laenulimiidi konto, on võimalik 30 päevaks saada laenu 0% intressiga. Seega on võimalik kogu laenusumma tagastada 30 päeva jooksul ning intressi maksmata. Näiteks laenates 1000 eurot ning makstes see tagasi 30 päeva jooksul, on tagasimakstav summa 1001 eurot. Kui siiski ei õnnestu laenusummat 30 päeva jooksul tagastada, siis on võimalik tasuda ka edasiselt igakuiste maksetega. Igale kliendile määratakse personaalne laenulimiit, mis põhineb kliendi maksevõimekusel. Limiit määrab ära summa, mille piires on võimalik laenu võtta. Osamakse suurus on vähemalt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressidega, minimaalselt 10 eurot.

Laenusumma haldamine käib läbi Ferratumi iseteeninduse, kus on võimalik jälgida vabade vahendite olemasolu, maksetähtaegu ning vajadusel ka täiendava laenutaotluse saata. See teeb rahaasjade haldamise ülevaatlikuks ning mugavaks.

Alternatiivid laenupakkujale Ferratum

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Laen.ee logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Esimene tarbimislaen kuni 6ks kuuks 0% intressiga
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved