logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Esimene tarbimislaen kuni 6ks kuuks 0% intressiga
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Laenusumma
300 - 5000 €
Laenuperiood
12 - 36 kuud
Krediidi kulukuse määr
49%
Min. vanus
18 aastat
300 €
5000 €
Laenuperiood
1 aasta
KKM (hinnanguline)
49.00%
Laenukulu (hinnanguline)
284,82 €
Kogu tagasimakstav summa (hinnanguline)
1284,82 €
Kuumakse
107 €
12 kuu jooksul
Alustan taotlemist
Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 49 aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2997,35 €, fikseeritud aastaintress 49%

Sisukord

Laen.ee

Mis on Laen.ee?

Laen.ee on 2005. aastal rajatud kaubamärk, mis koos laenupakkujatega Smsmoney ja Smsraha kuulub ettevõttele Placet Group OÜ. Kuna 2007. aastal kasvas firma välja internetiteenuste pakkujast kiirlaenude pakkujaks, ollakse tänu sellele Eestis üks vanimaid kiirlaenude pakkujaid ning ka üks suurimaid laenuandjaid Eestis.

Laen.ee on tunnustatud ettevõte, mis pakub nii era- kui ka ärikliendilaenusid. Pakutavad teenused varieeruvad väikelaenudest erakliendile kuni 100 000 eurose kinnisvaralaenuni ettevõtetele.  Erakliendile pakutavate teenuste hulgas on näiteks krediidikonto, tarbimislaen, kiirlaen ja refinantseerimine.

Laen.ee rõhub oma teenuste puhul kiirusele – isegi teiste laenutüüpide puhul peale kiirlaenu on maksete teostamine pärast positiivset otsust ülimalt kiire.

Intressimäärad, laenusummad ning laenuperioodid sõltuvad laenutüübist. Näiteks kiirlaenu puhul on tagasimaksetähtaeg 1 kuust kuni 3 aastani ning raha on võimalik saada sõltuvalt kliendi soovist nii pangakontole kui ka sularahas.

Kuidas Laen.ee-st laenu taotleda?

Kui oled otsustanud Laen.ee kasuks ning soovid edasi liikuda taotlusprotsessi juurde, siis keri ülespoole ja klikka nupule „vaata pakkumist“. See viib su otse laenupakkuja veebikeskkonda, kus saad laenutingimustega tutvuda ning taotluse esitada. Kui laenuandja on Sinu taotluse läbi vaadanud, saabub vastus SMS-i või e-posti teel.

Laen.ee väikelaenu eelised ja tingimused

Kui oled otsustanud võtta väikelaenu, siis Laen.ee puhul on mitmeid eeliseid ja tingimusi, miks just nende kasuks otsustada:

 • laenusumma on kuni 1000 eurot;
 • tagasimakseperiood varieerub suuresti ning võib olla vaid 30 päevast kuni 15 aastani;
 • laenutaotleja vanus kiirlaenu puhul peab olema vähemalt 18 aastat;
 • tagatise olemasolu pole vajalik;
 • taotlemine on võimalik telefoni- või interneti teel ning ka esindustes või partnerite juures;
 • taotleja peab tõendama püsiva sissetuleku olemasolu.

Laen.ee krediidikonto

Laen.ee pakub krediidikontot ehk virtuaalset krediitkaarti, mille avamiseks on vajalik ühekordse taotluse esitamine. Pärast krediidikonto avamist on võimalik raha sealt igal ajahetkel oma isiklikule pangakontole kanda. Intressi arvutatakse seejuures vaid kasutatud summalt.

Võrreldes tavalise tarbimislaenuga on krediidikonto maksimaalne laenusumma küll väiksem, 7500 euro asemel 5000 eurot, kuid üldiselt on krediidikonto tingimused kliendile paindlikumad ning kaasneb tasuta 3-kuuline maksepuhkus, mistõttu on see klientide hulgas populaarne laenutoode.

Miks valida Laen.ee krediidikonto:

 • Lepingutasu on 0 €;
 • Pärast positiivset otsust saabub raha arvele vaid loetud minutitega;
 • lepingu kehtivusaeg on tähtajatu;
 • tagasi hakkad maksma alles 3 kuu pärast;
 • intressiarvestus, mis toimub ainult kasutatud summalt;
 • maksepäeva valid ise;
 • väljamaksed toimuvad ööpäevaringselt.

Kontoga seotud limiiti saab kasutada kas korraga või osade kaupa ning kontot omades olete kindel, et ettenägematute olukordade jaoks on teil lisaraha võimalus alati olemas.

Laen.ee krediidikonto puhul on lepingutasu 0 eurot ning puuduvad ka väljamakse- ning kontohaldustasud, kuid näiteks kiirlaenu ja tarbimislaenu teenuste puhul lisanduvad tasud nagu lepingu sõlmimise tasu, teenustasud ülelaekumiste tagasikandmise eest jm. See on veel üks põhjus, miks tasuks otsus langetada just krediidikonto kasuks.

Laen.ee tarbimislaen

Tarbimislaen, nagu ka nimi ütleb, on laen tarbimiskulutuste katteks, mille puhul valid kasutusotstarbe ise. Tarbimislaen sobib juhul, kui kiirlaenu summast ei piisa ning vajatakse suuremat laenusummat. Tarbimislaenu on võimalik taotleda nii uutel- kui ka püsiklientidel.

Tarbimislaenu tüüptingimusteks Laen.ee kaudu laenates on, et laenusumma jääb vahemikku 500 kuni 7500 eurot ning laenuperiood on 3 kuust kuni 60 kuuni. 

Registreeritud klientide teenindus toimub ööpäevaringselt ja esmakordsete klientide taotlusi vaadatakse läbi iga päev kell 9:00 kuni 18:00. Pärast seda, kui laenukomisjon on oma otsuse langetanud, saabub otsus kliendile SMS-i ja/või e-posti teel.

Tarbimislaenu tagastatakse koos intressidega igakuiste maksetena, mis toimuvad annuiteedigraafiku alusel. Nagu ka kiirlaenu puhul, on seejuures laenuperioodi on võimalik soovi korral ka pikendada või ennetähtaegselt laen tagastada. Kasutamata perioodi eest ei pea klient intresse maksma.

Tarbimislaenu taotlemise eeldusteks on, et taotleja esitaks pangakonto viimase poolaasta väljavõtte. Samuti on esmakordsel taotlemisel vajalik isikutuvastamine ning taotleja peab olema vähemalt 21-aastane füüsiline isik.

Laen.ee kiirlaen

Laen.ee-st on kiirlaenu võimalik võtta 200 eurost kuni 1000 euroni ning maksimaalse laenutähtajaga 1 kuust kuni 36 kuuni, kuid laenuperioodi saab alati vajadusel pikendada. Kiirlaenud on langenud klientide valikuks üldjuhul siis, kui soovitakse raha ostude eest tasumiseks või ettenägematute väljaminekute katteks. Seejuures raha kasutamisele piiranguid pole ehk klient võib seda kasutada just endale sobival eesmärgil. Raha on võimalik kätte saada kas pangakontole või sularahas – taotleja ise valib, mis just talle paremini sobib.

Pärast laenutaotluse esitamist vaatab Laen.ee laenukomisjon kliendi taotluse läbi vaid loetud minutitega ning saadab vastuse laenutaotlusele SMS-i ja/või e-posti teel.

Kiirlaenu tagasi makstes tasub aga laenusumma tagasi maksta ülekandega. Seda seetõttu, et sularaha vastuvõtmise eest rakendub lisatasu. Lisaks on ülekandega tagasimaksmine kliendile kiirem ja üldjuhul ka mugavam. Laen.ee-st võetud kiirlaenu perioodi on alati võimalik pikendada ning ennetähtaegse laenu tagastamise puhul on võimalik säästa intresside pealt, mistõttu võib laenu varajane tagasimaksmine olla kliendile mõistlik otsus.

Pea meeles, et enne esmase laenu taotlemist on vajalik läbida isikutuvastus ning tingimuseks on, et laenu taotleja peab olema vähemalt 18-aastane füüsiline isik.

Laen.ee refinantseerimine

Mis on refinantseerimine? See on võimalus, millega saad ühendada kõik oma laenud üheks. Laen.ee refinantseerib kiirlaene, tarbimislaene, liisinguid ja järelmakse. See tähendab, et mitme erineva arve asemel hakkad tasuma ühte makset, mis koondab Sinu erinevad laenumaksed üheks. Laen.ee refinantseerimine teeb kuumakse Sinu jaoks soodsamaks. Minimaalne summa refinantseerimiseks on 500 eurot ning Sulle tehakse personaalne pakkumine. Pärast lepingu sõlmimist hakkad Sa tasuma ühte laenu, mis on madalama kuumaksega.

Refinantseerimise tingimused:

 • arve hakkab saabuma vaid kord kuus;
 • tagasimakseperiood on alates 6 kuust kuni 6 aastani;
 • maksimaalne summa refinantseerimiseks on 15 000 eurot.

Alternatiiv SMS laenule

Laen.ee on otsustanud turvalisuse huvides sms laenusid mitte pakkuda ja seda just sms laenu kättesaadavuse tõttu. Seega, kui kliendi sooviks on väiksema laenu taotlemine, siis selleks sobib ka nende krediidikonto.

Sms laenu on väikelaen erakliendile, mida on võimalik taotleda sms-i teel. Seda tüüpi laenud on tuntud just taotlemise lihtsuse poolest, kuna taotlust pole vaja täita interneti teel, piisab vaid mobiiltelefonist ning laenukomisjon annab taotlejale üldjuhul kiire otsuse taotlusele. 

Laen.ee krediidikonto taotlemiseks Moneezy lehel üleval kasti sees olevale nupule „vaata pakkumist“, mis suunab su mugavalt edasi laenupakkuja veebilehele, kus saad tutvuda krediidikonto tingimustega. 

Kokkuvõttes aga võib öelda, et Laen.ee krediidikonto on paindlik lahendus neile, kellel on soov laenu võtta. Lausa 3-kuulise maksepuhkuse kaasnemine ning intressiarvestus, mis toimub vaid kasutatud summalt, muudavad selle atraktiivseks laenutooteks, millel on palju eeliseid. Ülalmainitud krediidikonto tingimused muudavad lepingusõlmimise kliendile soodsamaks ning personaalsemaks, sest maksekuupäeva ning lepingu kehtivusaja saab klient vastavalt oma vajadustele ise kombineerida.

Kuna tegemist on finantsteenusega, siis soovitame aga kindlasti enne lepingu sõlmimist tutvuda põhjalikult tingimustega ning kaaluda laenuotsus põhjalikult läbi.

Alternatiivid laenupakkujale Laen.ee

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Ferratum logo
Lihtne ja kiire taotlusprotsess
Taotle interneti teel
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved