Toimetusjuhised

Meie Moneezy tiim on suur grupp inimesi, kellel kõigil on taust kommunikatsiooni- või finantsalal ning koos teeme seda mida kõige paremini oskame  - inspireerime ja jagame informatsiooni oma lugejatega. Oleme pühendunud konkreetse, kõikehõlmava ja informatiivse sisu loomisele, mis on hoolikalt kirjutatud ja suunatud meie lugejaskonnale.

Töötame professionaalselt ja põhjalikult, hõlmates erinevaid platvorme ja seda hoolimata sellest, millise kirjatükiga on tegemist. Järgime alati samu protseduure, et tagada kvaliteetse sisu loomine.

Tekstide kirjutamine ja teadmiste jagamine on meie jaoks kunst. Seetõttu teeme endast kõik, et tagada hästi sõnastatud originaalsisu – selle asemel, et teiste tööd taaskasutada. Soovime luua digitaalset ruumi, kus hea sisu ja kättesaadav info pole luksuskaup, vaid minimaalne nõue.

Peamised printsiibid

Iseseisvus tekstitoimetamises on meie põhiväärtus, mis aitab tagada kvaliteetseid artikleid. Moneezy tiim toimetab iseseisvalt, järgides viit põhimõtet:

  • Õiglus – meie äripartnerid väärivad õiglast mainet meie lugejate silmis, seega läbi oma sisu tagame, et lugeja saaks tõelise ja õiglase pilguheidu erinevate finantstoodete maailma.

  • Täpsus – uurimustöö pole mitte ainult esimene samm meie tööprotsessides, see on ka kõige olulisem samm. Meie lugejatel on õigus täpsele informatsioonile – nii faktiliselt kui ka keeleliselt, hõlmates artikleid arusaadavas kirjaviisis. Kogu sisu läbib seega põhjalikku taustakontrolli meie spetsialistide poolt, kes on kogenud kriitilise meelega lugemise ja korrektuuride tegemise alal.

  • Objektiivsus – Moneezy lehel võrdleme erinevaid laenude valikuid ning toome oma lugejateni vajaliku info, et nad saaksid selle põhjal ise teha oma finantsotsused. Meie allikad on mitmekesised, usaldusväärsed ja põhinevad finantsalastel teadmistel. Peale selle on meie arvustused alati objektiivsed.

  • Asjakohasus – kogu informatsioon Moneezy lehel on aktuaalne ja uuendatud. Meie tekstikirjutajate meeskonnale on see A ja O, et kõik artiklid oleks avaldamise kuupäeval ajakohased.

  • Läbipaistvus – saad just selle, mida näed. Pingutame, et pakkuda oma lugejatele täielikku läbipaistvust, näiteks selgitades, kuidas tulu teenime. Oleme avatud ka selle osas, et oleme inimesed ja teeme inimlikult ka vigu. Iga kasutaja, kes Moneezy lehel mõne vea leiab, saab sellest meile teada anda, täites ära meie kontaktvormi.

Tehisintellekti kasutamise juhised

Innovatsioon, mitte taaskasutus – see printsiip kehtib vähemalt meie töö kohta. Meie tiim koosneb 13 kirjutajast ja kommunikatsioonispetsialistist, kes kõik toodavad uut, haaravat ja faktidele põhinevat materjali. Nemad on ainsad, kes on täielikult vastutavad kogu Moneezy lehel leitava informatsiooni eest, sealhulgas artiklid, blogipostitused ja juhised.

Nagu mõned teisedki tegijad meie valdkonnas, kasutame tehisintellekti inspiratsiooniallikana, näiteks uurimuste ja ideede loomise jaoks. Näeme tehnoloogiat kui intelligentset, globaalset treeningpartnerit, mitte kui kirjutusmasinat. Mitte miski ei lähe ühest masinast teise, enne kui käib inimsilmade eest läbi. Seetõttu julgustame kõiki oma kirjutajaid kasutama tehnoloogia eeliseid, kuid teame, et parimad ideed luuakse siiski inimkäte poolt.

Hea sisu toob inimesi kokku – just sellepärast on meie materjal kirjutatud inimeste poolt ja seda inimeste jaoks.

Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved