Kes me oleme?

Tere tulemast Moneezy lehele – usaldusväärsele ja sõltumaltule laenude võrlusplatvormile.

Oleme pühendunud laenuvõtjate jaoks võrdsete võimaluste loomisele, kuna laenuturg on pikka aega soosinud panku. Meie missiooniks on esitleda sulle turu kõige usaldusväärsemaid laenuandjaid, võimaldades neil sinu nimel konkureerida. Teisisõnu nihutame rolle, pannes pangad sinu vajaduste ja eelistuste eest võistlema.

Soovime luua läbipaistva laenuturu, mis lihtsustab laenamise keerukust, võimaldades enne laenu taotlemist protsessist paremini aru saada. Usume kindlalt, et see ettevõtmine muudab tulevikus laenamist igaveseks. Meie missioon on ehitada laenuvõtjatele helgem tulevik kogu maailmas.

Rohkem kui lihtsalt võrdluslehekülg

Moneezy.com on antud valdkonnas väljakujunenud tegija; kuid mitte uustulnuk ega ka veteran. Moneezy portaali haldab Intelligent Banker, ettevõte, millel on laenuturul üle kümne aasta kogemusi ja mis on spetsialiseerunud võrdluslehekülgede loomisele alates 2009. aastast. Tänu oma laialdastele kogemustele selles valdkonnas oleme olnud tunnistajaks laenuturu keerukusele ja avarusele, muutes meid teadlikeks laenuvõtjate ees seisvatest väljakutsetest. Seetõttu on meie eesmärk koondada kokku kõik interneti teel laenamise aspektid ühte kasutajasõbralikku platvormi.

Oleme siia lehele koondanud laia valiku panku ja muid laenuandjaid, et pakkuda võrdlemiseks erinevaid laenuvõimalusi. See tagab sulle kui laenuvõtjale valiku mitme pakkumise vahel. Meie platvormi toimimise kohta lisateabe saamiseks klõpsa siia.

See pole aga veel kõik. Meie missioon ulatub tavapärasest võrdlussaidist kaugemale. Meie eesmärk on pakkuda täpset ja kõikehõlmavat teavet saadaolevate finantstoodete kohta. Oleme pühendunud sellele, et muuta teabe läbipaistvus oma igapäevatöö lahutamatuks osaks. Seetõttu on Moneezy lehel kättesaadav kogu asjakohane teave laenude ja finantsteenuste kohta. Postitame sageli uusi artikleid ja blogipostitusi erinevatel kasulikel teemadel nagu eelarve koostamine, investeerimine ja üldised finantsterminite selgitused. Lisaks teeme koostööd ekspertidega, pakkudes neile platvormi asjakohase sisu laiale lugejaskonnale edastamiseks.

Kasutades Moneezyt saad kiiresti tõsta oma finantsteadmised uuele tasemele. Kui soovid rohkem teada saada, kuidas me oma sisu loome, siis loe selle kohta lisateavet meie toimetusjuhiste lehelt.

Meie tekste kirjutatakse inimestelt inimestele. Selle asemel, et järgida jäika „pangalt kliendini” retoorikat, keskendume pigem inimestekesksele lähenemise. Teame, et igaühe olukord on erinev, mistõttu on meie peamine ülesanne muuta laenuturg läbipaistvamaks ning anda igaühele selge arusaam laenudest ja nende mõjudest.

Keegi ei ütle, et laenude maailm peaks olema lihtne, kuid me soovime seda oma kasutajate jaoks siiski arusaadavamaks muuta.

Moneezy meeskond

Moneezy.com on igas mõttes ülemaailmne, meie laenupartnerite ulatus maailmakaardil küündib lausa tuhandete kilomeetriteni. Meie võrdlusleht tegutseb enam kui 15 riigis ning Moneezy mitmekesine meeskond on samuti pärit erinevatest maailma nurkadest. Meie ettevõttes on esindatud rohkem kui 10 erinevat rahvust ning tähistame mitmel moel kõikide nende kultuuride rikkust, nii tööalaselt kui sotsiaalses mõttes - luues ja edendades kaasavat töökeskkonda.

Kuigi me räägime erinevaid keeli ja et meil võivad olla erinevad arvamused hea ilma kohta, ühendavad meid samad väärtused, mis juhivad meie tööd. Meie kogemused, teadmised ja kirg väärtuslike lahenduste loomise vastu aitavad muuta Moneezy keelekümbluse ja uuenduslike ideede keskuseks - seda nii praegu kui ka tulevikus.

Meie tegevust ja töökeskkonda juhivad järgmised väärtused:

 • Harmoonia:

  Usume kindlalt, et töökoht, kus töötajad harmooniliselt koos eksisteerivad, soodustab tervislikku ja produktiivset keskkonda.

 • Eraelu ja töö tasakaal:

  Ja mitte töö- ja eraelu tasakaal. Meie juures tulevad inimesed alati enne tööd. Eelistades inimesi tööle, püüame saavutada sisuka vaba aja ja töö tasakaalu, teadvustades isikliku heaolu olulisust ametialaste kohustuste kõrval.

 • Motivatsioon ja tõekspidamised:

  Meid juhib usk, et meil on võim avaldada positiivset mõju ja et suudame teha olulisi muutusi oma valdkonnas.

 • Austus:

  Austus üksteise, meie töö, äripartnerite ja meie kasutajate vastu.

 • Sotsiaalne vastutus:

  Sest me saame. Sest me peaksime seda vastutust võtma.

Koostöövõimalused

Kui näed väärtuslikku võimalust meiega koostööd teha, saad võimaluste kohta lähemalt lugeda meie reklaamipõhimõtete lehelt.

Ajakirjandus ja meedia

Kui on vajadus viidata Moneezyle, leiad meie pressi lehelt teavet Moneezy kaubamärgi värvi ja logo kohta. Lisaks leiad viiteid selle kohta, kus meid on meedias ära mainitud.

Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved