logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Krediidikonto maksepuhkus kuni 6 kuud
Laenusumma
300 - 5000 €
Laenuperiood
12 - 36 kuud
Krediidi kulukuse määr
49%
Min. vanus
21 aastat
300 €
5000 €
Laenuperiood
1 aasta
KKM (hinnanguline)
49.00%
Laenukulu (hinnanguline)
284,82 €
Kogu tagasimakstav summa (hinnanguline)
1284,82 €
Kuumakse
107 €
12 kuu jooksul
Alustan taotlemist
Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 49 aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2997,35 €, fikseeritud aastaintress 49%

Smsraha

Smsraha on laenupakkuja, mis koos kaubamärkidega Laen.ee ja Smsmoney kuulub ettevõttele Placet Group OÜ, mis on üks vanimaid ja ühtlasi populaarsemaid kiirlaenude pakkujaid Eestis. Pakutavate teenuste hulgas on nii era- kui ka ärikliendilaenud. Eraklientidele pakutavate laenude hulgas on kiirlaen, tarbimislaen, krediidikonto ning refinantseerimise võimalus. Alljärgevalt on kirjeldatud Smsraha pakutavaid laenutooteid eraklientidele. Smsraha laenud on eriti lihtne viis lisaraha taotlemiseks, kuna lisaks internetile on võimalik laenutaotlus esitada ka telefoniteel.

Smsraha krediidikonto

Smsraha poolt pakutav krediidikonto on kliendile mugavam ja kiirem viis lisaraha saamiseks kui näiteks kiirlaen. Vajalik on vaid ühe taotluse esitamine, misjärel laenuotsus saabub loetud minutitega ning pärast positiivse otsuse saabumist kantakse ka raha pangakontole mõne minutiga. Krediidikonto eelisteks on muuhulgas:

  • maksimaalne laenusumma kuni 5000 eurot - see on tunduvalt rohkem kui väikelaenu puhul;
  • lepingutasu 0€;
  • tänu maksepuhkusele hakkad tagasi maksma alles 3 kuu pärast;
  • lepingu kehtivusaeg on tähtajatu;
  • intressi maksad vaid kulutatud summalt;
  • tagasimaksmine on paindlik - maksepäeva valid ise;
  • teenindamine eelisjärjekorras;
  • tänu internetipõhisele taotlusprotsessile on teenus saadaval ööpäevaringselt - smsraha iseteenindus on Sulle alati avatud.

Seega on Krediidikonto tunduvalt paindlikum kui kiirlaen ning omab mitmeid lisatingimusi, mis muudavad kokkuvõttes laenumakse soodsamaks.

Smsraha kiirlaen

Kui siiski on soov võtta laenu väiksemas summas, võib Smsraha kiirlaen olla just õige valik, kuna laenusummad algavad juba 200 eurost ning maksimaalselt on võimalik laenu võtta summas 1000 eurot. Laenuperioodid varieeruvad 1 kuust kuni 3 aastani. Raha on võimalik saada kas ülekandega pangakontole või sularahas ning pakutakse ka lisalaenu võimalust.  

Smsraha tarbimislaen

Tarbimislaenu eesmärk on katta ettenägematud kulud nagu näiteks korteri või auto remont, sest laenusumma on maksimaalselt 7500 eurot. Smsraha sõnul on neil konkurentidest madalam intressimäär, samuti on tagasimakseperiood üsna pikk - kuni 5 aastat.  

Enne lepingu sõlmimist tasub üle vaadata ka hinnakiri, sest sõltuvalt laenust rakenduvad erinevad lisatasud nagu näiteks lepingu sõlmimise tasu või teenustasud sularahas arveldamise eest. Kokkuvõttes on Sms raha pakutavad laenud kõik omamoodi eelistega ning tasub kaaluda erinevaid variante, et leida just endale sobivaim laen.

Alternatiivid laenupakkujale Smsraha

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Laen.ee logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Esimene tarbimislaen kuni 6ks kuuks 0% intressiga
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved