logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Lisatasuta maksepuhkus
Laenusumma
100 - 5000 €
Laenuperiood
3 - 60 kuud
Krediidi kulukuse määr
51,78%
Min. vanus
18 aastat
100 €
5000 €
Laenuperiood
1 aasta
KKM (hinnanguline)
51.78%
Laenukulu (hinnanguline)
302,10 €
Kogu tagasimakstav summa (hinnanguline)
1302,10 €
Kuumakse
109 €
12 kuu jooksul
Alustan taotlemist
Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 51.78 aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 1600 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 1991 €, fikseeritud aastaintress 51,78%

Sisukord

Credit24

Credit24 kaubamärgi omanik on IPF Digital Estonia OÜ, mille tegevuseks on eraisikute väikefinantseerimine ja mis kuulub International Personal Finance Plc gruppi. Credit24-l on Eestis juba üle 120 000 kliendi ning mitu aastat järjest on ettevõtet tunnustatud nende hea teeninduse eest. Klientidele on välja antud 128 miljonit euro väärtuses lisaraha. Ettevõtte poolt pakutavad teenused võimaldavad klientidel mugavalt ja paindlikult oma rahaasjad kontrolli all hoida. Credit24 on juhtiv lühiajaliste laenude pakkuja Eestis ning 97% nende klientidest on pakutavate teenustega rahul.  

Credit24 väljastab laene suurusjärgus 50 eurot kuni 10 000 eurot ja kuni viieaastase tagasimakse tähtajaga. Credit24 näol on tegemist juhtiva tarbimislaenude väljastajaga Eestis. Nende pakutavad teenused hõlmavad krediidikontot ja väikelaenu, mida saab taotleda nende veebilehel olevat rakendust kasutades, kuid kliendil saab korraga olla vaid üks kahest valitud teenusest. Raha on võimalik kätte saada lausa 15 minutiga, kui taotlus on aktsepteeritud. Vajadusel võib kliendihaldur ühendust võtta, et täpsustada Sinu laenutaotluse informatsiooni.

Credit 24 sõnul on krediidikonto on kiire, personaalne ja paindlik võimalus rahaasjadega toime tulla. Nende krediidikontol on mitmeid eeliseid tavalise väikelaenuga võrreldes:

  • Konto avamine on tasuta ning puuduvad ka kontohaldus-, lepingu- ja väljamaksetasud.
  • Tagasimakseperioodiks on 60 kuud ning tagasi võib maksta ka rohkem minimaalsest kuumaksest - lisatasusid sellega ei kaasne. Seega on maksegraafik paindlik ja sõltub kliendi eelistusest.
  • Krediidilimiidi saab kasutusse võtta tervikuna või osaliselt.
  • Saata on vaja ainult 1 taotlus, lisaraha kasutad siis, kui soovid.
  • Intressi makstakse ainult kasutatud summalt.
  • 30 päeva rahulolugarantii.

Kuigi maksimaalne krediidilimiit on küll 5000 eurot, sõltub reaalne limiit siiski iga kliendi isiklikust krediidivõimekusest, et vältida olukorda, kus limiit on suurem kui kliendi tegelik maksevõime. Juurde on võimalik tellida lisateenuseid, näiteks on maksetähtaja kuupäeva muutmine ning maksepuhkus tasuta ning neid on võimalik lisada iseteeninduses. Maksepuhkust on võimalik aktiveerida õigeaegselt tasutud arvete korral ning see lükkab osamaksed 30 päeva võrra edasi. Intressiarvestus maksepuhkuse jooksul siiski jätkub.

Teiseks pakutavaks teenuseks on väikelaen, mille tingimused erinevad mõnevõrra krediidilimiidist: maksegraafik on fikseeritud ning intressi tasutakse kogu laenusummalt, kuid see-eest on laenusumma on maksimaalselt 10 000 eurot. Seega tasub kaaluda isiklikke vajadusi ja eelistusi, enne kui otsus langetada kas väikelaenu või krediidilimiidi kasuks.

Alternatiivid laenupakkujale Credit24

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Ferratum logo
Lihtne ja kiire taotlusprotsess
Taotle interneti teel
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved