logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Üle 1 miljoni kliendi
Laenusumma
100 - 15 000 €
Laenuperiood
3 - 60 kuud
Krediidi kulukuse määr
61,59%
Min. vanus
21 aastat
100 €
15 000 €
Laenuperiood
1 aasta
KKM (hinnanguline)
61.59%
Laenukulu (hinnanguline)
364,04 €
Kogu tagasimakstav summa (hinnanguline)
1364,04 €
Kuumakse
114 €
12 kuu jooksul
Alustan taotlemist
Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 61.59 aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2305 €, fikseeritud aastaintress 61,59%

Bondora

Bondora asutati 2009. aastal ning praeguseks on neil üle 700 000 kliendi Hispaanias, Soomes ja Eestis, kellele on laene väljastatud kokku 336 miljoni euro väärtuses. Nad püüavad pakkuda võimalikult selget ja läbipaistvat laenuteenust ning teevad väidetavalt parima pakkumise ilma peidetud teenustasudeta. Bondora allub Eesti Finantsinspektsiooni järelevalvele, kes kaitseb tarbijate õigusi.

Bondora pakutavad laenusummad varieeruvad alates 500 eurost kuni 10 000 euroni, laenuperioodidega 3 kuni 60 kuud. Laen on tagatiseta, mis tähendab, et seda saab taotleda ilma isiklikku vara pantimata. Erinevalt paljudest konkurentidest on nende puhul laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta. Kusjuures, igakuise tagasimakse summa saab klient ise valida. Bondora pakub tagatiseta laenu ka ettevõtetele, mis sobib alustavale ettevõttele, kellel puudub vara, mida tagatiseks seada.

Bondora sõnul on neil mitmeid eeliseid nii pankade kui ka muude konkurentide ees:

  • Tänu veebipõhisele taotluse vormile saab seda esitada ka nutitelefoni kaudu ja isegi riiklikel pühadel, mis pangas pole võimalik.
  • Pankadega võrreldes on võimalik pakkumine saada kiirelt, sest tänu oma tehnoloogiale on krediidiajaloo kontrollimine kiire ja võtab interneti teel aega vaid loetud minutid. Bondora väidab, et nende pakkumine on kiirem ükskõik millise panga omast.
  • Teiste kiirlaenu pakkujatega võrreldes on kalkuleeritud intressimäär võimalikest parim, rakenduvad küll lisatasud, kuid varjatud tasud puuduvad, mis annab kindluse, et võlgnevus on laenuvõtjale ka jõukohane.
  • Klienditugi on 5 keeles ja täielikult digitaalne, et hoida kontorite ülalpidamise kulude arvelt raha kokku, mis aitab pakkuda nii odavaid teenuseid kui võimalik.

Pärast taotluse esitamist on aega 72 tundi, et välja valida sobiv pakkumine koos konkreetse tagasimakse summaga. Kui siiski mõtled ümber või kui taotluse täitmine jääb pooleli (pakkumist ja igakuist makset pole välja valitud), siis tühistab Bondora Sinu taotluse. Kui aga oled taotluse lõpuni täitnud, siis kannab Bondora raha Sulle koheselt üle. Küll aga võib raha laekumine võtta aega 1-3 tööpäeva, sõltuvalt sellest, millise panga kontole kanne laekub.

Selleks, et laenutaotlus esitada, on vajalik kindlate nõuete täitmine. Nimelt pead laenu võtmiseks olema vähemalt 21-aastane, omama regulaarset ametlikku sissetulekut ja pangakontot Eestis. Puuduma peavad maksehäired, samuti ei tohi olla hasartmänguprobleeme.

Alternatiivid laenupakkujale Bondora

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Ferratum logo
Lihtne ja kiire taotlusprotsess
Taotle interneti teel
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved