Emil Kjær

Emil Kjær

General Manager

Ma kasutan oma pikaajalisi kogemusi, et finantssektoris muutusi esile tuua. Olen hariduse omandanud Lõuna-Taani Ülikoolist ning olnud firma Intelligent Banker juhataja alates 2013. aastast, mille jooksul olen aidanud rohkem kui 500 000 kasutajal üle kogu maailma leida lahendus nende rahalistele vajadustele.

Mida 10+ aastat kogemusi on mulle õpetanud:

  1. Hinda oma rahalist seisu põhjalikult: enne laenu taotlemist peaksid ALATI hindama oma finantsolukorda, et olla kindel, kas tõepoolest vajad laenu. Kaalu, kas saad oma kulud või investeeringud katta hoopis olemasolevate säästudega või oma eelarvet kohandades.

  2. Võrdle laenupakkujaid: uuri erinevate laenuandjate kohta, võrdle nende intressimäärasid, tasusid ja tingimusi. Loe ka teiste inimeste hinnanguid ja arvustusi, kuid pea silmas, et inimesed kipuvad andma negatiivseid hinnanguid just siis, kui nad pole ise laenu saanud. See ei tähenda tingimata, et laenufirma oleks kehv.

  3. Loe peenikest kirja. Uuri laenulepingut põhjalikult, sealhulgal tagasimaksetingimusi, intressimäärasid ja muid kaasnevaid tasusid. Ole kindel, et saad tingimustest täielikult aru enne kui lepingule alla kirjutad.

  4. Laena ainult nii palju kui vajad. Sel moel saad laenu kiiremini tagasi maksta, seega kaasnevaid kulusid vähendades.

  5. Tee endale tagasimaksete jaoks plaan. Enne kui laenu võtad, peaksid endale tegema realistliku plaani laenu tagasi maksmiseks, mis kattub sinu eelarvega. Ole kindel, et saad vajalikud maksed teostatud õigeaegselt, sel moel väldid trahve ja intressimäära tõusu.

  6. Kaalu alternatiive. Erinevatel laenutüüpidel on erinevad intressid ja laenugraafikud. Näiteks, kui vajad raha auto jaoks, on mõistlik võtta selleks eesmärgiks loodud autoliising või autolaen.

  7. Laena vastutustundlikult – kasuta lühiajaliseks kasutamiseks mõeldud laenusid ainult lühikeseks ajaks ning hädaolukordadeks. Väldi selliste laenude kasutamist igapäevasteks jooksvateks kuludeks või pikaajalise finantseerimise eesmärgil, kuna sel moel kipuvad laenukohustused lumepallina kasvama.

  8. Otsi finantsnõustamist kui laenukoormus on muutunud liiga suureks või sa pole kindel, mis on järgmine parim samm, mida teha. Sel juhul kaalu finants-/ või laenunõustaja teenuse kasutamist, et saada professionaalset nõu.

Intelligent Banker, firma Moneezy-i taga, on üks juhtivaid tegijaid antud vallas ning on pälvinud oma eduloo eest mitmeid auhindu, sealhulgas „Børsen Gazelle” nimelise auhinna aastatel 2014-2018, Væksthus Syddanmark poolt välja antud „ Vækstpris” kasvuauhinna aastal 2018 ning EY „Enterpreneur of the Year” auhinna 2016. aastal.

Artikli kirjutanud Emil Kjær

29. jaanuar 2024
Apple krediitkaart – võta oma tulevikust maksimum
Tehnikaguru Apple on loonud krediitkaardi, millega on mugav maksta. Loe rohkem Apple Pay ja Apple krediitkaardi kohta ning taotle oma kaarti juba täna.
Loe lisa
22. jaanuar 2024
Mis on ärilaen ja millise kasuks otsustada?
Ärilaen aitab finantseerida äritegevust. Selgitame, millised on ärilaenude liigid, tingimused ja kes saab laenu taotleda. Uuri, kuidas leida parim ärilaen!
Loe lisa
15. jaanuar 2024
Mitteasendatav vara ehk NFT – uusim investeerimistrend
Mitteasendatav vara, ehk NFT, on üks uusimaid digitaalseid trende ning nendesse investeerimine võib olla väga tulus. Selgitame sulle, kuidas kuidas osta NFT-d.
Loe lisa
8. jaanuar 2024
9 väikest leiutist, mis teenisid suure varanduse
Need leiutised on mõjutanud kõigi igapäevaelu ühel või teisel moel ning on leiutajatele toonud suure tulu. Loe edasi, et leida maailma tulusaimad leiutised.
Loe lisa
1. jaanuar 2024
Millist ärisektorit peaksid kaaluma kui soovid raha teenida?
Alles valid sektorit, kuhu tööle minna? Toome sinuni ärisektorid, kus teenitakse kõige rohkem. Loe meie ülevaadet kõige tulusamatest karjääriteedest siit.
Loe lisa
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved