Millist ärisektorit peaksid kaaluma kui soovid raha teenida?

Share
Tweet
Share

Kui sul on unistus teenida oma karjääriga head raha, peaksid teadma, millised valdkonnad on viimastel aastatel kasvanud nagu seened pärast vihma. Siin on mõned karjäärivalikud, mida peaksid kaaluma!

Forbes on teinud nimekirja nendest tööstusharudest, kus on kõige rohkem miljardäre kogu maailmas – kas unistad nende ettekäidud rajal edasi liikuda? See artikkel aitab sind. Isegi kui peaaegu igas sektoris on võimalik teenida miljoneid, siis paremad võimalused selleks on juhul kui su panus on pandud ühele järgmistest:

 1. Finants ja investeerimine
  Esikohalt leiad finants- ja investeerimisharu. See haru hõlmab üle 15% kogu maailma miljardäridest – see tähendab ilmselgelt midagi! See tähendab, et kui teenid raha teistele (eriti neile, kellel juba on taskud täis), oled õigel teel rikkuse poole liikumisel.

 2. Mood ja jaemüük
  Võib-olla tunned selliseid moemärke nagu Ralph Lauren ja Armani – kuid need on alles algus miljardäride pikast nimekirjast, mille leiad moe- ja jaekaubanduse kategooriast. 12% kogu maailma miljardäridest pärineb tegelikult sellest harust ja see ei hõlma vaid mõnda vähest kaubamärki! See kehtib nii toidupoodide kui ka suuremate jaekaubandusettevõtete puhul.

 3. Kinnisvara
  Võid kõndida ka Donald Trumpi jälgedes ja seda mitte presidendiks saamise teel vaid kinnisvaras. Kinnisvara on ülirikaste suuruselt kolmas rikkuse allikas - see valdkond moodustab 9% maailma miljardäridest. Kinnisvara jaoks on alati vaja terava mõistusega inimesi – nii et kui sa just ei ürita Dubais iglusid müüa, on sul selles valdkonnas head võimalused suureks eduks!

 4. Tehnoloogia
  See ei pruugi tegelikult üllatusena tulla, et ka need, kes tehnoloogiaettevõtteid ehitavad, teenivad oma kontodele suuri summasid. Me pole kunagi tehnoloogiat vajanud nii palju kui tänapäeval, nii et tehnoloogiaettevõtete sissetulek järjest kasvab ja kasvab. Toome näiteks Mark Zuckerbergi – väike idee võib kiiresti saada suurimaks sotsiaalplatvormiks maailmas. On vaja vaid pisut tehnoloogilist leidlikkust, head ideed ja palju tööd ning võid saada üheks 9% -st miljardäridest, kes on tehnoloogia abil oma varanduse teeninud.

 5. Tootmine
  Jäätisetuutud, seep, pasta või krõpsud – tootmiseks on palju võimalusi ja kuigi mõned eksperdid väidavad, et tootmine on ainus tee rikkuse redelil, näeme seda valdkonda siiski alles 5. kohal. Kui otsustad asuda tootva tööstuse suunas, peaksid siiski teadma, et see nõuab rasket tööd ja sa ei peaks ootama, et kahe päeva jooksul jõuad 0-st 100-ni. Kannatlikkus on rikkuse võti. Kas sul on olemas see mida vaja?

Miljardäriks saamine ei toimu loomulikult üleöö ja isegi kui arvame, et rikkus leiab inimesi, kes midagi ei tee, pole see tavaliselt nii.

Niisiis, lisaks raskele tööle ja kannatlikkusele on selles retseptis puudu ka paks nahk. Kui sul seda pole, hakka seda kasvatama– raha tekitab alati erinevaid arvamusi.

Artikli autor:
Emil Kjær
Emil Kjær
General Manager

Emil kasutab oma kogemusi, et esile tuua muutusi finantssektoris. Ta on õppinud Lõuna-Taani Ülikoolis ning on olnud firma Intelligent Banker juhataja alates 2013. aastast, kus ta on aidanudrohkem kui 500 000 kasutajal üle kogu maailma leida lahendus nende rahalistele vajadustele.

Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved