Apple krediitkaart – võta oma tulevikust maksimum

Sisukord

Share
Tweet
Share

Apple Pay on selle tootega alustanud oma lahingut krediitkaardipettuste vastu. Apple krediitkaart on tulnud selleks, et jääda.

Apple`i visioon tulevikust

Apple krediitkaart on välja töötatud koostöös Goldman Sachsi ja Mastercardiga ning käivitati 2019. aasta kevadel.

Apple'i krediitkaardiga loodud idee on brändi enda sõnul see, et see töötab Apple Pay täiendusena, mis annab kasutajale võimaluse Apple Cash rakenduse kasutamisel saada ülevaade oma kulutustest, laenudest ja hüvedest.

Hüved? Võid mõelda, et millal oled viimati raha kasutamise eest tulu saanud. Sellegipoolest on Apple taas piire nihutanud. Iga kord, kui kasutad Apple'i krediitkaarti, saad teatud protsendi summast Daily Cash kujul tagasi, mida saab kasutada kõikjal, kus soovid.

Apple enda sõnul panustavad nad tulevikku - ja nende sõnul on see tulevik!

Revolutsioon krediitkaartide maailmas

Kuidas nad soovivad võidelda krediitkaardiga seotud pettuste vastu? (See võib juba üsna tuttavlikult kõlada).

Ameerika tehnikaguru on teatanud, et nad asendavad kaardil oleva CVV turvakoodi dünaamilise CVV koodiga, mis muutub iga kord kui kaarti kasutatakse. Nagu sõnajalaõis, mida pole võimalik leida.

Nüüd võid mõelda, et see on suure tehnikahiiglase järjekordne trikk, et ta saaks meil silma peal hoida.

Apple'i sõnul ei saa nad mingit teavet selle kohta, mida oled ostnud, kust oled ostnud, ega selle kohta, kui palju raha oled kasutanud.

Apple kaart on ilma kaardinumbri või eelnevalt mainitud CVV turvakoodita. Niisiis, kus seda informatsiooni hoitakse? Loomulikult samas rakenduses, kus saad oma finantside osas ülevaadet omada: Apple Cash.

Enne kui ütled tänan, ei Apple'i krediitkaardile, sest kardad piiranguid, mille osas Apple Pay on tuntud, peaksid teadma, et kaarti saab kasutada kohtades, kus veel ei saa Apple Pay'd kasutada.

Ja kui sul on uuem iPhone, saad kasutada Touch ID või Face ID-d – sest just nii kinnitatakse iga ost.

Artikli autor:
Emil Kjær
Emil Kjær
General Manager

Emil kasutab oma kogemusi, et esile tuua muutusi finantssektoris. Ta on õppinud Lõuna-Taani Ülikoolis ning on olnud firma Intelligent Banker juhataja alates 2013. aastast, kus ta on aidanudrohkem kui 500 000 kasutajal üle kogu maailma leida lahendus nende rahalistele vajadustele.

Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved