logo
Laenusumma
1000 - 15 000 €
Laenuperiood
3 - 84 kuud
Krediidi kulukuse määr
17,11%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Võrdleja

Mis on Võrdleja.ee?

Võrdleja.ee on eestimaine laenude võrdlemise teenus, mis on mõeldud parima laenupakkumise leidmiseks. Lühidalt öeldes on tegemist maaklerteenusega, mis spetsialiseerub tarbimislaenudele. Nende põhimõte on laenude pakkumine kiirelt, turvaliselt ja Sulle soodsatel tingimustel. Lisaks kõigele sellele on Võrdleja teenus ka täiesti TASUTA!

Kuidas Võrdleja.ee toimib?

Võrdleja kasutamine on lihtne ja mugav. Selleks, et laenupakkumisi näha, tuleb valida endale sobiv laenusumma alates 1000 kuni 15 000 euroni ning tagasimakse periood alates 3st kuni 84 kuuni. Lisada tuleb oma e-posti aadress ja telefoninumber ning vajutada nupule „võrdle laene“. Pärast seda esitab Võrdleja erinevad laenupakkumised ning toob nende hulgast välja soodsaimad ja parimad lahendused, mille hulgast parim online laen välja valida.

Milliseid laene Võrdleja pakub?

Võrdleja kaudu saad näha erinevate tarbimislaenude pakkumisi, mis on üldjuhul ilma tagatiseta. Konkreetsed laenutingimused sõltuvad aga juba eraldi igast laenuandjast.

Kuna Võrdleja.ee eesmärk on leida parim variant finantsolukorra parandamiseks, on nende partneriteks erinevad Eestis tegutsevad laenuandjad, kelle pakkumiste hulgast saad välja valida endale sobivaima ja mõistlikuima valiku. Kõik nende koostööpartnerid tegutsevad Finantsinspektsiooni järelevalvel ja vastavalt Eesti seadusandlusele. Seega võid olla kindel, et sõlmid laenulepingu usaldusväärse laenuandjaga.

Kas Võrdleja kasutamine on tõesti tasuta?

Jah, see on tõesti täiesti tasuta! Võrdleja.ee ei võta Sinult mingit raha – vastupidi, nemad saavad tulu oma koostööpartneritelt. Seega ei pea Sina Võrdleja teenuse eest mitte sentigi maksma.

Võrdleja eelised võrreldes laenu taotlemisega otse pakkujalt

Siinkohal võib välja tuua mitmeid eeliseid, mis kaasnevad laenu taotlemisega läbi Võrdleja, näiteks:

  • Lihtne ja ülevaatlik võrdlus;
  • Mugavus – saadad ühe taotluse, kuid saad pakkumisi erinevatelt laenuandjatelt;
  • Kiirus ja ajasääst võrreldes sellega, kui saadaksid palju taotlusi erinevatele laenufirmadele;
  • Vähem tööd – pärast taotluse täitmist suhtleb Võrdleja vajadusel laenufirmadega Sinu eest.

Kui palju raha saan laenata?

Võrdleja kaudu on võimalik hetkel taotleda raha summas 1000-15 000 eurot. Personaalne laenusumma sõltub aga siiski juba iga taotleja isiklikust maksevõimest ja hetkeolukorrast, mida laenupakkuja hindab. Seega võib mõne isiku puhul laenusumma olla suurem kui teise puhul. See on aga tavapärane protsess, kuna sama kehtib nii pangalaenude puhul või ka siis, kui taotled laenu otse tarbimislaenu pakkujalt – iga laenutoote ja taotleja puhul võib konkreetne laenusumma erineda.

Raha kiiresti kätte

Raha kätte saamise aeg võib olla mõnest tunnist kuni mõne tööpäevani. Kuna Võrdleja kaudu saad ülevaate erinevate laenuandjate pakkumistest, on juba taotlusprotsess oluliselt kiirem võrreldes sellega, kui saadaksid taotlused ükshaaval. Pärast laenu välja valimist sõltub raha kätte saamise kiirus panga taotlemise kiirusest, sealhulgas ka sellest, kui kiiresti vajalikud dokumendid nendeni jõuavad.

Kas Võrdleja on turvaline?

Jah, laenude taotlemine Võrdleja kaudu on turvaline. Võrdleja lubab turvalist laenutaotluse protsessi ning maksimaalset pühendumust sellele, et leida just sellised pakkumised, mis vastaks klientide ootustele. Võrdleja saadab Sulle ainult Finantsinspektsiooni järelevalvel tegutsevate laenufirmade pakkumisi.

Milliseid teenuseid Võrdleja veel pakub?

Võrdleja pakutavate teenuste hulgas on:

  • laenupakkumiste tegemine ja võrdlus;
  • vajadusel nõuanne ja abi laenu taotlemise jaoks.

Juhul kui vajad abi oma taotluse täitmisega, on alati võimalik Võrdlejaga ühendust võtta kas täites nende kodulehel oleva vormi või helistades nende klienditeeninduse telefoninumbrile. Sel moel leiad kiiresti abi ning saad vastused oma küsimustele.

Pea meeles, et laen on finantskohustus, mis tuleb tagasi maksta. Vajadusel Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.

Alternatiivid laenupakkujale Võrdleja

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved