logo
Laenusumma
500 - 20 000 €
Laenuperiood
12 - 84 kuud
Krediidi kulukuse määr
18,37 - 56,43%
Min. vanus
22 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

TF Bank

TF Bank on Stockholmi börsil noteeritud ja 1987. aastal Rootsis registreeritud pank. TF Bank on küll kiiresti kasvav, kuid samas riskiteadlik ja stabiilse kapitaliga Põhja-Euroopa pank, millel on tegutsemisluba Eestis, Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Poolas, Lätis, Leedus, Austrias ja Saksamaal. Eestis tegutsetakse oma Eesti filiaali kaudu. Panga tegevust kontrollib Rootsi Finantsinspektsioon ja piiratud ulatuses ka Eesti Finantsinspektsioon.

TF Bank pakub oma klientidele teenuseid läbi spetsiaalse automatiseeritud IT platvormi. Niimoodi tagatakse laenutaotluste kiire menetlemine, kaotamata seejuures inimlikku kontakti. TF Bank pakub väikelaenu 500 eurost kuni 15 000 euroni, maksimaalse tagasimakse tähtajaga kuni 84 kuud. Igakuiste maksete õigeaegsel tasumisel on võimalik laenusummat suurendada kuni 20 000 euroni. Lisaks on pakutavate teenuste hulgas ka autolaen, refinantseerimine ning laen kinnisvara tagatisel laenusummas kuni 50 000 eurot.

Laenuprotsess TF Bank-i väikelaenu puhul on lihtne: täita tuleb taotlus, millele võib protsessi kiirendamiseks lisada ka kontoväljavõte viimase poolaasta kohta. Eelotsus on koheselt arvutiekraanil nähtaval, kuid juhul kui taotlust on vaja täiendavalt menetleda, saabub vastus e-postiga. Kliendile edastatakse personaalne laenupakkumine ning seejärel kontrollitakse isiklikke andmeid ning edastatakse leping allkirjastamiseks. Digiallkirja võimaluse puudumisel saab lepingu tellida ka posti teel. Kuni 15 000 eurose laenusumma puhul on vajalik tuvastada laenuvõtja isik, kas veebikaamerat kasutades (TF Bank teeb koostööd Eestimaise idufirmaga Veriff) või siis DPD kulleriteenuse kaudu.

TF Banki väikelaenu valimisel on mitmeid eeliseid:

  • Puudub tagatis - see tähendab, et isiklikku vara pole vaja pantida;
  • Laenu kasutamine on paindlik - ise valid, milleks raha kasutada;
  • Ennetähtaegse tagasimakse korral ei kaasne lisakulusid;
  • Laenutingimused on mõistlikud.

Laenutaotlejale sätestatud nõudmiste kohaselt peab taotleja vastama järgnevatele tingimustele: olema vähemalt 22-aastane eraisik, kelle alaline elukoht on Eesti Vabariigis, omama püsivat ametlikku sissetulekut ning puuduma peavad maksehäired. Küll aga aktsepteeritakse maksehäiretega kliente tingimusel, et antud laenu kasutatakse antud maksehäirete likvideerimiseks.

Laenusumma kantakse kliendi isiklikule pangakontole, samuti toimub tagasimaksete teostamine pangakonto kaudu. Võimalik on tellida ka e-arve otse internetipanka või tasuda püsimaksekorraldusega.

Alternatiivid laenupakkujale TF Bank

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved