logo
Laenusumma
300 - 20 000 €
Laenuperiood
6 - 60 kuud
Krediidi kulukuse määr
12,9%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Swedbank

Swedbank on Rootsi juurtega pank, millel on Eestis üle 900 000 erakliendi ning teatud valdkondades on nende turuosa lausa 60%, mis teeb neist Eesti suurima panga ning paljude inimeste kodupanga. Põhjamaisel pangal on kliente nii Rootsis, Eestis, Lätis kui ka Leedus. Swedbanki endi sõnul toetavad nad inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Seda teevad nad näiteks läbi algatuste nagu Noored Kooli, toetades heategevust või terviseradade rajamist. Swedbanki eesmärk on aidata oma klientidel rahaasjad pikaajaliselt korras hoida. Pakutavate finantsteenuste nimekiri on pikk: hoiukontod, erinevad laenud, kindlustus, krediitkaardid, pensionid ja investeeringud.

Swedbanki laenutoodete hulgas on:

 • kodulaen;
 • autolaen;
 • laen kodu korrastamiseks;
 • laen mootorratta / ATV ostmiseks;
 • laen muuks otstarbeks.

Swedbank väikelaen

Swedbankist saad väikelaenu alates 300 eurost kuni 20 000 euroni, maksimaalse tähtajaga 60 kuud, kuid reaalne laenusumma sõltub siiski iga kliendi isiklikust maksevõimest. Raha kantakse otse Sinu kontole ning sõlmimine on kiire ja lihtne - taotluse saad täita kus iganes, sest taotlemine toimub läbi Swedbanki veebilehe. Näiteks võttes väikelaenu summas 2000 eurot laenuperioodiga kuni 5 aastat on igakuine tagasimakse 52 eurot. Swedbanki väikelaenu eelisteks on:

 • sissemakse 0%;
 • raha kasutusotstarbe valid ise - olgu see remont, auto parandamine, uue mööbli ost või midagi muud;
 • tagatise olemasolu pole vajalik;
 • kindlustuse olemasolu pole vajalik;
 • ei mingeid igakuiseid haldustasusid;
 • ei mingeid varjatud kuutasusid;
 • mobiilipangast taotledes on lepingutasu 0€;
 • soovi korral saad laenu varem tagasi maksta.

Kui Sulle on Swedbanki interneti- või mobiilipanka juba saabunud personaalne väikelaenu pakkumine, siis on võimalik leping sõlmida ka täiesti ilma taotlust esitamata, sest pank on Sulle juba eelneva nõusoleku andnud. Sellisel juhul laekub raha kohe pärast lepingu sõlmimist Sinu kontole. Kui aga pakkumist pole saabunud, saad taotluse täita internetis ning vastus saabub SMSi või telefoni teel.

Enne laenulepingu sõlmimist on vajalik Swedbankile esitada tõendeid oma viimase 6 kuu sissetuleku kohta, kusjuures keskmine sissetulek peab olema vähemalt 490 eurot. Samuti ei tohi kohustused kokku moodustada üle 40% regulaarsest tõestatud sissetulekust. Võid olla kindel, et pank ka tegelikult Sinu maksevõimet kontrollib, et oleksid võimeline laenumakset tasuma ning ei satuks hätta laenu tagastamisega. Seega on Swedbanki väikelaen hea viis ootamatute kulude katteks ilma varjatud lisatasudeta.

SpeakerCamera
13.10
Swedbank

Alternatiivid laenupakkujale Swedbank

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Laen.ee logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Esimene tarbimislaen kuni 6ks kuuks 0% intressiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved