logo
Laenusumma
200 - 1000 €
Laenuperiood
3 - 36 kuud
Krediidi kulukuse määr
32,23%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Smsmoney

Smsmoney koos laenupakkujatega Laen.ee ja Smsraha on ettevõttele PlacetGroup OÜ kuuluv kaubamärk, mis asutati 2010. aastal ning mis alustas oma tegevust tagasihoidlikult, kuid on nüüdseks üks Eesti suurimaid laenupakkujaid. Placet Group OÜ tegutseb mitmes riigis, omades laenupakkujaid nii Eestis, Leedus kui ka Poolas, seejuures Eestis ollakse 120 000 kliendiga üks turuliidritest. Smsmoney internetikeskkonnas pakutavate teenuste hulgas on nii era- kui ka ärikliendilaenud. Smsmoney pakutavad laenud varieeruvad 200 eurosest erakliendi kiirlaenust kuni 100 000 eurose kinnisvaralaenuni ettevõtetele.  Intressimäärad, laenusummad ning laenuperioodid sõltuvad laenutüübist.

Smsmoney kiirlaen

Kiirlaenu puhul on võimalik valida laenusumma vahemikus 200 kuni 1000 eurot ning tagasimakseperiood on 30 päevast kuni 3 aastani. Püsiklientidele pakutakse võimalikult palju soodustusi, lisalaenu ning pikendamise võimalusi, et väärtustada pikaajalisi laenuvõtjaid. Smsmoney pakutaval kiirlaenul on mitmeid eeliseid, näiteks:

 • taotleda on võimalik ka telefoniteel;
 • raha kätte loetud minutiga;
 • lisalaenu võimalus;
 • raha on võimalik saada sularahas või pangakontole.

Smsmoney krediidikonto

Smsmoney pakub ka lepingutasuta krediidikontot, mille puhul on võimalik raha taotleda 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. On mitmeid põhjuseid, miks valida Smsmoney krediidikonto:

 • laenusumma kuni 5000 eurot (väikelaenu puhul on see 1000 eurot);
 • lepingutasu 0 €;
 • lepingu kehtivus on tähtajatu;
 • intressi makstakse vaid kasutatud summalt;
 • maksepäeva saad ise vabalt valida;
 • väljamakseid teostatakse ööpäevaringselt;
 • tasuta 3-kuuline maksepuhkus.

Lisaks teenindab Smsmoney oma krediidikonto kliente eelisjärjekorras ning taotlemiseks on vaja vaid registreeruda kasutajaks Smsmoney veebilehel, täita internetipõhine laenutaotlus ning oodata vastust. Otsus laenuandmise kohta saabub kas SMS-i või e-posti teel. Sõltuvalt laenutüübist peab taotleja vanus olema kas vähemalt 18 või 21 eluaastat.

Enne laenu valimist on mõistlik end kurssi viia lepingutingimustega ning kaaluda, milline laen sobiks just teile. Näiteks võib tarbimislaenu summa olla suurem kiirlaenu summast, kuid erineda võivad teenustasude maksumused või intressimäärad. Lisaks on mõistlik laenumaksete tasumisel jälgida, et maksetähtaega ei ületataks, sest sel juhul võivad rakenduda lisatasud võlateadete saatmise kohta, mis varieeruvad vastavalt lepingu kehtivusele ning nõude suurusele.

Smsmoney pakub oma klientidele kiiret ning mugavat viisi ettenägematute kulutuste katmiseks, mistõttu on nad oma alal turuliidrite hulgas. Sellegipoolest peaks laenu taotlemine olema kaalutletud otsus.

SpeakerCamera
14.30
Smsmoney

Alternatiivid laenupakkujale Smsmoney

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved