logo
Laenusumma
1000 - 15 000 €
Laenuperiood
6 - 60 kuud
Krediidi kulukuse määr
16,07%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

SEB Pank

SEB Pank, mis kuulub Rootsi pangale Skandinaviska Enskilda Banken (SEB), on Eesti suuruselt teine pank. SEB on partner edasipüüdlikule kliendile, soovides olla rohkemat kui vaid pangakaart või kontonumber. SEB eesmärk on aidata oma klientidel saavutada olulisi eesmärke ning ambitsioonikaid plaane. Nende põhiväärtusteks on kliendikesksus, pühendumus, koostöö ja lihtsus. SEB pakub oma klientidele nii finantsnõustamist kui ka korporatiivpanganduse teenuseid, mille hulka kuuluvad lühi- ja pikaajalise rahastamise lahendused. SEB Pank pakub palju erinevaid laenutooteid, näiteks on erakliendi laenude hulgas kodulaen, hüpoteeklaen, autoliising ning erineva otstarbega väikelaenud.

SEB Panga Väikelaen

Väikelaenu summas 1000 – 15 000 eurot saab võtta tähtajaga 6 kuust kuni 5 aastani. Laenu saab kasutada näiteks remondiks, kodumasina ostuks, tervisega seotud kulude katteks, reisimiseks, õppemaksuks või autoostuks. Laenu on võimalik taotleda lihtsalt ja kiiresti SEB kontoris või internetipangas.

Väikelaenu tingimused on soodsad, sest:

  • Tagatis pole vajalik;
  • Võimalik on lisada laenukaitsekindlustus;
  • Lisades kindlustuse, saate soodsama intressimäära.

Laenukaitsekindlustus, mis kaitseb ootamatuste eest, hõlmab endas elukindlustuskaitset, raske tervisekahjustuse kaitset, töövõime kaotuse kaitset ning töökaotuse kaitset. See on suur pluss SEB Panga väikelaenu kasuks, sest paljud teised laenuandjad ei paku sellist toodet ning see annab Teile kindlustunde, et isegi kui kaotate töö või töövõime, maksab kindlustusselts laenu Teie eest tagasi.

Nii nagu enamike laenuandjate puhul, sõltub ka SEB-st võetud laenu puhul maksimaalne laenusumma siiski konkreetse kliendi isiklikust sissetulekust ja maksevõimest. Võttes koos väikelaenuga ka laenukaitsekindlustuse, saate soodsama intressimäära. Lisaks pakub SEB võimalust taotleda väikelaenu koos kaastaotlejaga.

Need, kes pole SEB kliendid või kelle sissetulek ei laeku SEB Panka, peavad esitama koos laenutaotlusega ka viimase 6 kuu kontoväljavõtte, et pank saaks ülevaate stabiilse sissetuleku olemasolust. Väikelaenu taotlejale kehtivad järgnevad nõuded: isik peab olema täisealine Eesti Vabariigi kodanik või omama kas alalist elamisõigust või pikaajalist elamisluba. Samuti peab taotleja omama vähemalt 400 eurost tõestatud ja regulaarset igakuist netosissetulekut.

Võttes väikelaenu SEB Pangast on mõistlik sõlmida ka laenukaitsekindlustus, mis annab Teile turvatunde, et Teie laen saab tasutud ka siis, kui Teie teele satuvad ootamatused.

SpeakerCamera
07.18
SEB Pank

Alternatiivid laenupakkujale SEB Pank

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Laen.ee logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Esimene tarbimislaen kuni 6ks kuuks 0% intressiga
Rohkem infot
Ferratum logo
Lihtne ja kiire taotlusprotsess
Taotle interneti teel
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved