logo
Laenusumma
0 €
Laenuperiood
Deebetkaart
Krediidi kulukuse määr
0%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Revolut

Revolutsioonilisest ettevõttest Revolut

Revolut on Nikolay Storonsky ja Vlad Yatsenko poolt loodud ja Suurbritannias 2015. aastal turule tulnud finantstehnoloogia ettevõte, millel on üle 12 miljoni kliendi üle maailma. Nad ehitavat ülemaailmset panka, mis sobib mobiilse elustiiliga klientidele. Revolut on loodud neile, kes soovivad olla liikumises ning teostada rahvusvaheliseid makseid ja ülekandeid soodsalt ja ilma kõrgete vahetuskurssideta. 2018. aastal said nad panganduslitsentsi tegutsemiseks kõikides Euroopa Liidu riikides. Revoluti on investeerinud mõned tuntuimatest Euroopa investoritest, kes on panustanud ka näiteks sellistesse ettevõtetesse nagu Facebook, Dropbox ja meie oma eestimaine Skype!

Mis on Revolut?

Revolut pakub mobiilirakenduse kaudu erinevaid digitaalseid pangandusteenuseid, pakkudes sellega alternatiivi tavapankadele. Revolut on justkui mobiilne rahakott, mille kaudu saad lihtsalt vahetada valuutat, sooritada ülekandeid hetkega, kaubelda krüptorahaga (Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash ja XRP) ning võtta raha välja pangaautomaatidest. Revoluti rahvusvahelised pangaülekanded on kord kuus tasuta, seejärel maksad vaid ülekandetasu 0,50 £ ülekande kohta. Just see teebki Revoluti nii populaarseks.

Revolut tavaleping

Revoluti tavaleping on kuutasuta ning sellega kaasnevad kõik põhiteenused:

 • tasuta konto Ühendkuningriigis;
 • tasuta IBAN eurokontod;
 • maksta saad pankadevahelise kursi alusel ja seda enam kui 150 valuutas;
 • võimalus vahetada igas kuus summa kuni 1000 € ja seda 30 valuutas ning ilma varjatud tasudeta;
 • üks tasuta rahvusvaheline makse kuus, seejärel 0,50 £ ülekandetasu makse kohta.
 • tasuta sularaha väljavõtmine pangaautomaatidest summas kuni 200 €.

Miks valida Revolut?

Lisaks ülalmainitud teenustele on Revolut ka soodne. Nendega saad kaubelda õiglase vahetuskursiga enam kui 150 valuutas ja peidetud lisatasudeta.  Konto saad avada tasuta. See võtab Revoluti rakenduse kaudu aega vaid mõne minuti, millega säästad nii raha kui ka väärtuslikku aega, mis muidu kuluks paberimajandusele. Kuna Revolut on virtuaalne teenus, siis puuduvad neil füüsilised pangakontorid. Kui vajad siiski abi, on neil olemas rakendusepõhine klienditeenindust, kust saad alati abi küsida.

Kas Revolut on turvaline?

Uued kliendid, kel puudub varasem kokkupuude teenusepakkujaga, võivad küsida: kas Revolut on turvaline? Vastus on kindel JAH! Revolut on FCA poolt heaks kiidetud ja autoriseeritud, lisaks on ettevõtte loojatel pikaajaline kogemus finantssektoris, mistõttu võid nende usaldusväärsuses kindel olla. Revoluti teenuseid kasutab juba üle 10 miljoni kliendi üle kogu maailma.

Kuidas avada Revolut konto?

Konto avamine on täiesti tasuta ja selleks kulub vaid mõni minut, sest saad seda teha interneti teel ning konto häälestada otse telefonist. Konto loomise tingimuseks on, et kliendi vanus oleks vähemalt 18 eluaastat ning vajalik on isikutuvastus. Selleks tuleb Sul vaid teha oma isikut tõendavast dokumendist pilti. Revolutiga liitumine käib järgnevalt.

 • Vali Moneezy laenupakkujate loetelust Revolut ning kliki nupul „Vaata pakkumist“.
 • Konto avamiseks tuleb registreerida oma mobiiltelefoni number Revoluti kodulehel.
 • Seejärel saadetakse Sulle SMS koos lingiga mobiilirakenduse allalaadimiseks. Kasuta linki, et rakendus alla laadida.
 • Loo konto, registreerides oma isikuandmed – see võtab aega umbes 1 minuti.

Konto avamise tingimuseks on, et lisad oma arvele 10 eurot. Selle saad arvele panna kas deebet- või krediitkaardimaksega, pangaülekandega või kasutades Apple Pay-d või Google Pay-d. Kontole kantud summat võid koheselt kasutada.

Revolut maksekaardid

Revolut pakub nii füüsilisi kui ka virtuaalseid deebetkaarte. Allolevalt anname ülevaate mõlemast võimalusest.

Revolut virtuaalne deebetkaart

Konto avades lood Sa endale koheselt virtuaalse deebetkaardi, mis on seotud Sinu kontoga. Seda kaarti saad kasutada internetis maksete teostamiseks ja näiteks e-poodides maksmiseks. Kui soovid omada rohkem virtuaalseid kaarte, on ka see võimalik. Revolut pakub võimalust omada kuni 5 virtuaalset deebetkaarti.

Lisaks tavalisele virtuaalsele kaardile on Premium ja Metal kliendilepingute omanikel võimalik luua ka ühekordsed virtuaalkaardid. Selle kaardi andmed luuakse uuesti pärast igat kasutuskorda. See muudab maksed äärmiselt turvaliseks ning vähendab küberkuritegude riski, kuna kaardi andmed uuenevad koheselt pärast maksmist.

Revolut Visa ja Mastercard füüsilised plastikust deebetkaardid

Mobiilirakenduse kaudu on võimalik klientidel endale tellida Revolut Visa või Mastercard deebetkaart. Seejuures pole võimalik valida, kumb Sulle saadetakse: Revolut saadab Sulle valitud kaardi sõltuvalt Sinu asukohast. Nii Visa kui ka Mastercard kaarte aktsepteeritakse maksmiseks üle maailma nii tava- kui ka internetimaksete puhul.

Kaarti on võimalik tellida täiesti tasuta. NB! Selleks, et kaart saada tasuta, on oluline, et Revolut mobiiliäpp oleks alla laetud saabunud SMS lingi kaudu. Lingi saamiseks tuleb Revoluti veebilehel sisestada oma telefoninumber.

Seejärel saadetakse kaart kliendile postiga koju. Kaart pannakse üldjuhul teele järgmisel tööpäeval ning selle saabumiseks võib aega minna kuni 2 nädalat. Kaardi PIN-koodi leiad Revoluti mobiilirakendusest. NB! Pea meeles, et kaardi PIN ja kasutaja parool on kaks erinevat asja. Ühe kasutajakontoga võib olla seotud kuni 3 füüsilist maksekaarti. 

Revolut hinnakiri

Revolut pakub oma klientidele valikut 3 erineva paketi vahel, nendeks on tavaleping, Premiumi leping ja Metal.

Revolut tavaleping

Revoluti tavaleping on täiesti tasuta ning sellega saad avada tasuta konto Ühendkuningriigis. Lisaks kaasnevad:

 • tasuta IBAN eurokontod
 • saad maksta enam kui 150 valuutas, mille aluseks on pankadevaheline kurss;
 • vaheta usaldusraha 30 valuutas kuni 6000 eurot kuus – ilma varjatud lisatasudeta;
 • kuni 200 euro eest sularaha pangaautomaadist välja võtmine on täiesti tasuta.

Revolut Premiumi leping

Revolut Premiumi kuutasu on 7,99€ ning sellega kaasnevad mitmed mugavad teenused. Lisaks kõikidele tavalepingu võimalustele lisanduvad Premiumi puhul:

 • sularaha pangaautomaadist väljavõtmine kuni 400€ eest kuus;
 • 30 valuutas usaldusraha vahetus ilma kuupiiranguta;
 • ravikindlustus välismaal;
 • pagasiviivituste- ja lennu hilinemise kindlustus;
 • ülemaailmne kiirtarne;
 • klienditugi eelisjärjekorras;
 • kiirjuurdepääs viiele krüptovaluutale;
 • eksklusiivse disainiga Premium kaart;
 • ühekordsed virtuaalsed deebetkaardid;
 • soodsama LoungeKey pääsme võimalus;
 • tasuta ootesaalipääsmed kliendile ja tema sõbrale, kui lend hilineb rohkem kui 1 tunni võrra.

Enamik teenustest on ilmselt selged ja arusaadavad, kuid mida kujundavad endast LoungeKey pääsmed? LoungeKey pääsme tagab Sulle sissepääsu eksklusiivsetesse lennujaamade ootesaalidesse ehk lounge’idesse, kus saad mugavalt oma lendu oodata. Premium ja Metal kaardi omanikel on võimalus see eksklusiivne teenus omandada soodushinnaga.

Revolut Metal

Revolut Metal on eksklusiivne pakett, mis tagab suurepärased võimalused neile, kes soovivad saada kaardimaksetelt soodustusi. Metal pakett hõlmab endas Premium paketis sisalduvaid teenuseid, kuid lisaks neile pakutakse täiendavaid võimalusi:

 • eksklusiivne Metal kaart;
 • sularaha pangaautomaadist väljavõtmine kuni 800€ eest kuus;
 • tasuta ootesaalipääsmed kliendile ja kuni kolmele tema sõbale, kui lend hilineb üle tunni;
 • rahatagastus 0,1% kõigilt Euroopa kaardimaksetelt ja 1% Euroopa välistelt kaardimaksetelt.
 • portjeteeteenus, mis aitab kliendi elustiili juhtida.

Apple Pay koos Revolutiga

Revolut pakub nüüd ka uut võimalust maksta Apple Pay kaudu. Lisa oma Revolut kaart kasutades Apple Pay-d. Selleks ava rakendus, vali vahekaart „kaardid“ ja vajuta nupule „Lisa rakendusse Apple Wallet“. See võimaldab Sul teostada makseid turvaliselt ja kiirelt. Ja kaarti polegi vaja!

Annetused Revoluti kaudu

Revoluti kaudu on Sul võimalik ka toetada endale südamelähedasi algatusi. Selleks on kolm võimalust: ümarda peenraha, sätesta korduvmakse või soorita ühekordne annetus. Kohustused ja piirangud puuduvad – anneta just nii palju ja siis, kui ise soovid.

NB! Pakettide tingimused pole kivisse raiutud ning võivad aja jooksul muutuda, enne lepingu sõlmimist tutvu lepingu tingimustega.

SpeakerCamera
08.04
Revolut

Alternatiivid laenupakkujale Revolut

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Laen.ee logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Esimene tarbimislaen kuni 6ks kuuks 0% intressiga
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved