logo
Laenusumma
100 - 5000 €
Laenuperiood
3 - 60 kuud
Krediidi kulukuse määr
56,43%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Raha24

Kaubamärk Raha24

Raha24 (nagu ka kaubamärk Avanss.ee) kuulub ettevõttele BB Finance OÜ ning tegeleb väikelaenude väljastamisega. Nad juhinduvad oma tegevuses vastutustundliku laenamise põhimõttest ning klientide krediidivõimelisuse hindamises põhinetakse muuhulgas riskianalüüsile ja avalikele andmebaasidele. Raha24 pakub läbipaistvat ja selgelt arusaadavat finantsteenust, juhindudes Finantsinspektsiooni juhendist. Raha24 soovib klientidele pakkuda personaalset lähenemist. Näiteks olukorras, kus kliendil pole võimalik makseid õigeaegselt tasuda, pakutakse klientidele nõustamist, seejuures eelnev maksekäitumine ei oma tulevastele laenutaotlustele negatiivset mõju.

Laen Raha24-st

Raha24 kaudu on võimalik võtta väikelaenu summas 100 € kuni 5000 €, laenuperioodiga 2 kuust kuni 60 kuuni. Igale kliendile määratakse personaalne limiit, mis on sõltuvalt tema võimalustele võimalikest parim. Kui krediidilimiit jääb alla 5000 euro, siis on võimalik nende online keskkonnas alati taotleda limiidi suurendamist.

Raha24 pakub ka lisalaenu teenust. See tähendab, et oma krediidilimiidi ulatuses on võimalus esitada taotlus lisalaenu saamiseks, mille puhul arvestatakse hetkel kehtiva laenu põhiosa ning ka intressid kasutatud aja eest uude lepingusse. Ootamatuteks olukordadeks pakutakse tasuta laenupuhkuse võimalust, mille vältel ei pea laenumakseid tasuma.

Millal saan Raha24-st laenu kätte?

Raha kätte saamise kiirus sõltub sellest, millise makse oled valinud. Kui oled krediiditaotluse esitanud, siis on see saadetud klienditeenindusse menetlemiseks. Kui Sa pole eraldi kiirmakset lisanud, siis positiivse otsuse korral tehakse laenu väljamakse juba 2 tööpäeva jooksul Sinu isiklikule pangakontole. Kui oled aga tellinud kiirmakse, saad raha ülekandega juba 5 minuti jooksul pärast positiivse otsuse saabumist! Kiirmakset on võimalik tellida 24h ööpäevas ning selle teenustasu lisatakse arvele.

Kuidas toimub Raha24 puhul tagasimaksete teostamine?

Laenumakseid on võimalik sooritada kahel moel: kas Raha 24 online keskkonnas pangalingi kaudu või sooritades tavapärase makse läbi oma internetipanga. Soovi korral on võimalik laenu ka ennetähtaegselt tagastada. See on lihtne – logi sisse keskkonda Raha24 iseteenindus ja vali oma kohustuste alt „ennetähtaegne tagastamine“ – seal näed tagastamisele kuuluvat summat. Lisaks on soovi korral võimalik ka kohustuste tähtaega pikendada, seda saad samuti teha läbi veebikeskkonna. Pikendamiseks on vajalik sooritada pikendusmakse ning sel puhul tühistatakse viivised, mis on pikendamise päevaks tekkinud.

Raha24 laenud erinevad konkurentidest selle poolest, et mitmed tasud (näiteks konto avamine, haldustasu ja laenukindlustus) on tasuta. See vähendab laenuga kaasnevaid lisakulusid ning alandab seega krediidi kulukuse määra. Sellegipoolest on laenud finantskohustused, mis tuleks enne võtmist põhjalikult läbi mõelda. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja kaalu oma laenuotsus hoolikalt läbi.

SpeakerCamera
10.33
Raha24

Alternatiivid laenupakkujale Raha24

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved