logo
Laenusumma
500 - 12 000 €
Laenuperiood
12 - 60 kuud
Krediidi kulukuse määr
0%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Nordea

Nordea on kontsern, mis tekkis mitme erineva põhjamaise panga liitumisel ning mille peakontor on Soomes Helsingis. Nende ajalugu ulatub 200 aasta taha, kui Taanis asutati Kopenhaageni ja ümberkaudsete piirkondade hoiukassa, mis on nüüd osa Nordea kontsernist. Nordea on ka üks Euroopa uuendusmeelsemaid pankasid, sest juba 1911. aastal alustas tööd esimene naissoost direktor Soome kommertspangas, mis on tänaseks osa Nordeast.

Nad on üks Euroopa suurimaid panku, teenindades oma kliente 20 erinevas riigis, tegutsedes läbi kohalike filiaalide ja esinduste, sealhulgas oma koduturgudel Taanis, Rootsis, Norras ja Soomes. Nende nelja riigi majanduse liites esindavad nad maailma suuruselt kümnendat majandust. Neil on üle 9 miljoni erakliendi ja üle 500 000 ärikliendi.

Nordea paneb suurt rõhku rahapesu vastasele võitlusele. Enne uue kliendi vastuvõtmist tuleb kliendil vastata mitmetele küsimustele ning tõestada oma tausta. Samuti on kõik Nordea töötajad koolitatud rahapesu teadlikkuse teemadel. Aastatel 2015 kuni 2019 kulutas Nordea 850 miljonit eurot finantskuritegude ennetamisele.

Nordea on finantsiliselt stabiilne pank ning üks väheseid Euroopa panku, millel on AA reiting. Nordea Bank Abp aktsiatega kaubeldakse Helsingi, Stockholmi ja Kopenhaageni börsidel. Nad on üks 10-st tipp-tegijast finantsteenuste valdkonnas Euroopast, mis põhineb turukapitalisatsioonil. Samuti paneb Nordea suurt rõhku jätkusuutlikkusele, et kindlustada oma positsiooni jätkusuutliku panganduse liidrina Euroopas.

Nordea teenused

Nordea rõhutab oma teenuste puhul digitaalsust, et klientidel oleks võimalik teenustele ligi pääseda igal ajal ning igas kohas. Tooteid ja teenuseid täiendatakse pidevalt, et muutuda järjest rohkem internetipõhiseks. Lisaks internetipangale teenindatakse oma kliente mobiiliäpi kaudu, läbi online kohtumiste ning loomulikult pangakontorites. Eraklientidele pakutakse deebetkaarte, krediitkaarte, laenusid, liisinguid ja hoiuseid. Nordea rõhub digitaalsele kättesaadavusele personaalse lähenemisega, mille tõttu soovitakse pakkuda oma klientidele parimat võimalikku pangandusteenust.

Nordea Eesti

2016. aasta augustis teatas Nordea Eesti ühinemisest DNB Pangaga ning 2019. aasta alguses jõustus ühinemisprotsess kahe panga vahel, millega alustas tegevust ühendpank nimega Luminor. Uue panga peakontor asub Eestis ning neil on filiaalid Lätis ja Leedus. Ühinemine toimus kõikides Balti riikides üheaegselt ning kehtivad lepingud läksid üle uuele ühendpangale, mistõttu klientide jaoks märkimisväärseid muutuseid ei toimunud.

Alternatiivid laenupakkujale Nordea

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved