logo
Laenusumma
1000 - 100 000 €
Laenuperiood
1 - 12 kuud
Krediidi kulukuse määr
3,5%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Monify

Mis on Monify?

Monify on Läti päritolu innovatiivne ettevõte, mis pakub laenuteenust väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele. Nende eripäraks on kiirlaenud internetist, mida pakutakse vaid äriklientidele. Monify  missiooniks on saada globaalseks laenupakkujaks, kes annab laenupakkumise ettevõtetele vaid ühe klikiga.

Monify pakub personaalset lähenemist ning nende protsess on tehtud ajaliselt nii lühikeseks kui võimalik, et laenud kiirelt pärast positiivset otsust üle kanda. Kuna nende põhiülesanne on tagada ettevõtetele võimalikult kiire ligipääs rahale, on maksimaalne aeg laenu saamiseks positiivse laenuotsuse korral vaid 1 tund. Monify pakub kahte erinevat finantseerimise võimalust: intressivaba laen ettevõtetele ja pikaajaline rahastamine.

Monify intressivaba laen ettevõtetele

Monify intressivaba ärilaen on laen ettevõttele, mis vajab rahastamist lühiajaliselt. Laenusumma võib olla vahemikus 10 000 eurost kuni 30 000 euroni ning laenuperioodiks on 1 kuu. Laenu põhisumma tagastatakse aasta lõpus.

Monify pikaajaline rahastamine

Teine võimalus, mida Monify pakub, on pikaajaline ettevõtete rahastamine. Laenusummad on siin võrreldes intressivaba laenuga suuremad (10 000 kuni 100 000 eurot) ning laenuperiood on pikem, varieerudes 7 kuust kuni 24 kuuni. Põhisumma tagastamine toimub selle laenu puhul 2 korda kuus.

Milliste tingimuste täitmine on laenu saamiseks vajalik?

Mõlema laenutoote puhul on tingimused positiivse otsuse saamiseks samad. Vajalik on esitada ettevõtte viimase aasta kontoväljavõte PDF-formaadis ning laenu tagatiseks on ettevõtte omaniku käendus. Minimaalsed nõuded on, et laenu taotleva ettevõtte käive oleks üle 30 000 euro ning tegelik tegevus on toimunud vähemalt 12 kuud.

Kuidas taotleda Monify ärilaenu?

Monify abil laenu taotlemine on tehtud kliendile nii lihtsaks kui võimalik. Laenutaotlemise protsess on järgmine: täitke avaldus, saatke dokumendid, saage laenupakkumine ning kui see pakkumine teile sobib ja aktsepteerite pakkumise, siis saage raha kontole. Taotlusprotsessi käigus hindab Monify ettevõtte maksevõimet ning kontrollib selle tegevust registrites.

Ärilaenu abil on võimalik ettevõtetel:

  • osaleda hangetes;
  • osaleda Euroopa Liidu poolt rahastatavates projektides;
  • suurendada oma ettevõtte tellimusmahtu;
  • tagada ettevõtte edasi tegutsemine ka siis, kui käibevahendeid napib;
  • teenida rohkem;
  • saada täiendust olemasolevale pangalaenule.

Monify poole pöörduvad ettevõtted üldjuhul olukorras, kus klient pole leidnud sobivat laenu või kui pole aega oodata, et pank madalama intressimääraga, kuid aeganõudvama protsessiga taotluse heaks kiidaks.

SpeakerCamera
07.36
Monify

Alternatiivid laenupakkujale Monify

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved