logo
Laenusumma
50 - 3000 €
Laenuperiood
Krediidiliin
Krediidi kulukuse määr
0 - 48,44%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Monefit

Monefit Estonia OÜ koos kaubamärgiga Creditstar kuulub gruppi Creditstar Group, mis on online krediidi- ja pangavälise väikefinantseerimise valdkonnas tegutsev tunnustatud ettevõte. Tänu automatiseeritud tehnoloogiale ning nutikatele IT-lahendustele on Monefit OÜ finantstooted lihtsalt ja mugavalt kättesaadavad turgudel, mille elanike arv ületab 175 miljonit inimest. Monefit Estonia OÜ teenused on võrreldes pankadega efektiivsemad, sest nad suudavad kombineerida klientide vajadusi oma tehnoloogiliste arendustega. Kuigi ettevõtte äritegevus keskendub krediiditoodete valdkonnale, on nad oma olemuselt finantstehnoloogia ettevõte.

Monefit mobiilne krediidiliin

Monefiti krediidiliin on kuni 3000 € ulatuses - see on justkui digitaalne rahakott. Monefit pakub sõltumatust pankadest ja vabadust finantsotsuseid teha täpselt nii, kuidas klient õigeks peab. Avatud personaalset krediidiliini saab kasutada sellises ulatuses, mis kliendi jaoks parasjagu mõistlik tundub.

Konto avamiseks tuleb saata esmakordse krediidiliini kasutamise taotlus, mis on seotud konto avamise toiminguga. Lihtsalt vali endale meelepärane summa ning seejärel tutvu tingimustega. Pärast tingimustega nõustumist on esmakordsetel klientidel vajalik teostada isikutuvastus, mida saab teha nii digitaalselt, Monefiti esinduses kui ka postkontorites. Samuti on vajalik teostada krediidikontroll, mille raames kontrollitakse kliendi krediidivõimekust, et määrata talle personaalse krediidiliini maht. See on vajalik, et kontrollida, kas klient on vajalike tagasimaksete teostamiseks maksevõimeline. Korrektse maksekäitumise ja kohustuste täieliku tasumise korral on võimalik krediidiliini personaalset mahtu suurendada.

Monefit krediidiliini eelised

  • Krediidimaht vabaneb igakuiselt pärast makse tasumist - see tähendab jooksvat lisaraha kasutust, sest saad igal ajahetkel esitada taotluse lisaraha saamiseks oma isikliku limiidi piires.
  • Minimaalsed kuumaksed - tagasimaksegraafik koosneb langevatest minimaalsetest kuumaksetest, et tagasimakse oleks kliendile alati võimetekohane. Minimaalseim võimalik kuumakse on 10 eurot.
  • Krediidi ennetähtaegne ja soodsam tagastamine - ise valid, kas maksad summa tagasi graafikujärgselt, suuremate maksetega või kõik korraga. Kui maksad summa Monefit-ile tagasi kiiremini, kui graafikus märgitud, maksad sellelt ka väiksemat tasu, sest krediiditasu arvestatakse vaid kasutatud aja eest.

Krediidiliini kasutamist saad Monefiti veebilehel taotleda ööepäevaringselt, kuid taotlus vaadatakse läbi lahtiolekuaegadel. Pärast positiivse otsuse saabumist kantakse raha Sinu pangakontole. Kuna Monefitil on pangakontod enamikes suuremates Eesti pankades, siis ei võta laekumine enamasti kauem kui 15 minutit. Sellegipoolest võib laekumise aeg sõltuda kliendi kodupanga tingimustest.

Alternatiivid laenupakkujale Monefit

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved