logo
Laenusumma
500 - 15 000 €
Laenuperiood
6 - 84 kuud
Krediidi kulukuse määr
38,85 - 50,14%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Mogo

Mogo OÜ on osa 2013. aastal asutatud Mogo Finance S.A. grupist ning on Eesti juhtiv sõidukitepõhiste krediidilahenduste pakkuja. Ettevõte on hinnatud oma hea klienditeeninduse ning kättesaadava teenuse poolest, keskendudes pikaajalistele suhtele kõikide oma klientidega. Loomulikult omab Mogo OÜ ka Finantsinspektiooni tegevusluba tarbijakrediidi väljastamiseks.

Miks valida Mogo:

  • kiire ja lihtne lepingu sõlmimine;
  • sõiduk samal päeval kätte;
  • hindamisakt ja kaskokindlustus pole vajalikud;
  • ei mingeid varjatud lisatasusid;
  • kliendikeskne teenindus;
  • rahvusvaheline ettevõte, millel on üle 100 000 kliendi kogu maailmas;
  • esindused on olemas nii Tallinnas, Tartus kui ka Pärnus.

Mogo pakub laenu nii auto, mootorratta, paadi, motorolleri või traktori tagatisel kui ka selle ostmiseks. Samuti on võimalik taotleda väikelaenu. Kõikide laenude puhul on taotlemise tingimuseks, et taotleja omab pangakonto numbrit ja kehtivat ID-kaarti või juhiluba. Allolevalt on ära toodud ülevaade Mogo pakutavatest laenutoodetest.

Mogo autolaen

Mogost saab sissemaksuta autolaenu 500 - 15 000 eurot, tagasimakse tähtajaga kuni 72 kuud. Osta endale mis tahes sõiduk, sest vanusele ega automargile pole piiranguid. Auto saad kätte samal päeval ning see kantakse koheselt Sinu nimele. Kui soovid laenu tagasi maksta varem, on laenusumma ennetähtaegne tagastamine tasuta. Samuti pole laenu saamiseks vajalik kaskokindlustuse olemasolu. Taotleda saavad nii era- kui ka juriidilised isikud ning laenu taotleja peab olema vähemalt 18-aastane.

Raha Mogost auto vastu

Mootorsõiduki tagatisel pakub Mogo laenu kuni 15 000 eurot. Laenu tähtaeg võib olla vahemikus 6 - 72 kuud. Sõidukiks võib olla auto, veok, traktor, mootorratas jm. Seejuures jääd ise sõiduki omanikuks, sest pärast raha laekumist jääb sõiduk Sulle endiselt kätte ning saad seda edasi kasutada. Sõiduki vanusele pole piiranguid ning kätte saad 100%  selle väärtusest. Ka selle laenu puhul on laenusumma ennetähtaegne tagastamine tasuta ja kaskokindlustuse olemasolu pole kohustuslik. Taotleja vanus peab olema minimaalselt 18 eluaastat.

Mogo väikelaen

Väikelaen on mugav ja kiire viis lisaraha saamiseks, sest raha saad kätte vaid 30 minutiga! Laenusummad on vahemikus 300 kuni 3000 eurot, tagasimakse tähtajaks on kuni 36 kuud. Raha saad kasutada ettenägematute kulude katteks või väiksemate ostude sooritamiseks. Erinevalt autolaenust ning laenust sõiduki tagatisel peab väikelaenu taotleja olema minimaalselt 22-aastane.

Alternatiivid laenupakkujale Mogo

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved