logo
Laenusumma
500 - 12 000 €
Laenuperiood
12 - 60 kuud
Krediidi kulukuse määr
12,68%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Luminor Bank

Luminor on uue põlvkonna pank, mis võtab arvesse inimeste kohalikku elustiili ja ärimudeleid. Luminor on Baltimaades suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja, millel on umbes 1 miljon klienti ja 2500 töötajat. Nende eesmärgiks on olla parim finantskeskkond nii kohalike inimeste kui ka ettevõtete jaoks. Luminoris on ühendatud kahe põhjamaise panga, Nordea ja DNB kogemused ja teadmised. Tänu sellele on neil hea arusaam koduturgudest ja kohalike inimeste vajadustest.

Luminori laenuteenused

Luminor keskendub oma tegevuses eelkõige väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele ja ettevõtlikele eraklientidele. Nende pakutavate laenutoodete hulgas on näiteks eluaseme-, idee-, tarbimis-, auto- ja õppelaen ning liising.

Luminori tarbimislaen

Tarbimislaen on Luminori laenutoodetest kõige paindlikuma kasutusotstarbega, mistõttu keskendumegi oma kirjelduses eelkõige sellele laenule. Tarbimislaenu puhul võib laenusumma olla 500 eurost kuni 12 000 euroni, maksimaalseks laenulepingu tähtajaks on 5 aastat. Seejuures aga sõltub konkreetse laenu miinimummsumma selle laenu eesmärgist. Näiteks võttes tarbimislaenu auto- või koduostu eesmärgil, on minimaalseks laenusummaks hoopis 500 euro asemel 2000 eurot. Maksimaalne laenusumma sõltub iga kliendi sissetulekust ja olemasolevate kohustuste hulgast - kõigi laenu- ja liisingmaksete summa ei tohi ületada 40% taotleja sissetulekust.

Laenu eesmärgiks võib olla kinnisvara renoveerimine, autoost või tavapärane tarbimislaen, seejuures ei küsi Luminor ei sissemakset ega tagatist vara näol. See tähendab, et saad laenu võtta ilma oma vara pantimata. Kui soovid laenu võtta koos kaastaotlejaga, siis on ka see võimalik.

Laenu taotlemiseks täida taotlus elektroonselt Luminori veebilehel ning oota, et pank Sinuga ühendust võtaks. Seejärel allkirjasta laenuleping kas digitaalselt või pangakontoris, millele järgnevalt kantakse raha Sinu pangakontole.

Tarbimislaenu taotlemiseks on vajalik ID-kaardi või passi olemasolu ning taotleja vanus peab olema vähemalt 21 eluaastat. Nõutavaks netosissetulekuks on 500 eurot kuus, samuti võib pank Sinult küsida viimase 6 kuu pangakonto väljavõtet. Seda just juhul kui Sinu sissetulekud on viimase 6 kuu jooksul laekunud mõnda teise panka. Kui Su sissetulek on aga laekunud Luminori pangakontole, pole kontoväljavõtte esitamine vajalik. Laenu taotlemiseks ei pea olema eelnevalt nende panga klient, kuid laenu väljastamiseks on siiski vajalik avada Luminoris arvelduskonto.

SpeakerCamera
14.30
Luminor Bank

Alternatiivid laenupakkujale Luminor Bank

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved