logo
Laenusumma
500 - 15 000 €
Laenuperiood
48 - 84 kuud
Krediidi kulukuse määr
0,71%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Longo

Mis on Longo?

Longo Estonia OÜ kuulub rahvusvahelisse gruppi Longo Group. Nad tegutsevad valdkonnas, mis on seotud kasutatud autode ostu, müügi ja ostu finantseerimisega.

Longo autoliising

Longo pakub lisaks autode ostule ja müügile ka autoostu finantseerimist. Taotlust on võimalik esitada interneti teel, täites ära vajalikud kontaktandmed ning valides endale sobivad liisingutingimused nagu summa ning periood. Liisingusummad varieeruvad 500 eurost kuni 15 000 euroni ning maksimaalseks tähtajaks on 84 kuud.

Valides Longo autoliisingu, on võimalik saada finantseerimist järgnevatel tingimustel:

  • sissemakse on 0%;
  • lai sõidukite valik;
  • liisingut pakutakse ka välismaal töötajatele;
  • vastus saabub 30 minutiga.

Tingimused liisingu taotlemiseks

Kuna Longo autoliisingu saamiseks ei pea taotleja töökoht olema tingimata Eestis, siis sobib see ka välismaal töötajatele, näiteks Soomes töötavatele Eesti kodanikele. Sealhulgas on aga tingimus, et taotleja minimaalseks vanuseks oleks vähemalt 18 eluaastat.

Kas Longo on usaldusväärne?

Longo on seab oma teenustele kõrged standardid, mistõttu pakuvad nad läbipaistvat autode ostu, müüki ja finantseerimist. Logo hindab tegevuse puhul läbipaistvust, ausust ja professionaalsust ning seda järgivad nad ka oma igapäevastes protsessides ja äritegevuses. Ostes sõiduki Longost, hoolitseb terve ostuprotsessi eest professionaalne meeskond, näiteks hoolitsetakse sõiduki Hollandist ostmise eest ja ekspordist Eestisse kuni tehnilise kontrollini välja. Samuti aitab Longo ostjal sõiduki Eestis registrisse kanda.

Longo visiooniks on saada usaldusväärseimaks ja tuntuimaks nimeks kasutatud autode kaubanduse alal. Nad usuvad, et kasutatud auto ostmine peaks olema täpselt sama turvaline, läbipaistev ja lihtne, kui seda on uue sõiduki ostmine.

Sõiduki müük Longole

Kui soovid oma olemasoleva sõiduki aga hoopis Longole müüa, siis tuleb selleks broneerida tasuta sõiduki hindamine Longo parklas. Seejärel hindab Longo ekspert sõidukit nii seest kui ka väljast, teeb lühikese testsõidu ning analüüsib auto ajalugu ja müügitrende. Eelmainitud protsessidele tuginedes tehakse Sulle hinnapakkumise sõiduki müügiks. Kui pakkumine sobib, võid raha välja võtta või soetada endale Longo kaudu uue sõiduki. Kui Sul aga pole kiire, võid soovi korral jätta sõiduki Longole, kes müüb selle vahendustasu eest soovijale edasi.

SpeakerCamera
14.30
Longo

Alternatiivid laenupakkujale Longo

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved