logo
Laenusumma
0 - 5000 €
Laenuperiood
0 kuud
Krediidi kulukuse määr
23,27%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Liisi

Liisi järelmaks, uue nimega Holm Bank, sai 2019. aastal Euroopa Keskpangalt krediidiasutuse tegevusloa. Liisi nime alt pakutakse nii krediitkaarti, järelmaksu kui ka laenutooteid.

Liisi laenud

Liisi kaubamärgi alt pakutavate laenutoodete all on väikelaen ja autolaen, maksimaalse laenusummaga kuni 25 000 eurot ning laenuperioodiga kuni 96 kuud. Kui autolaenu eesmärgiks on autoost, siis väikelaenu kasutamisele pole piiranguid, mistõttu on see painlikum, sest klient valib ise, milleks saadud raha kasutada.

Nüüdseks pakutakse samasid laenutooteid Holm Bank-i nime alt. 

Liisi kaart

Liisi krediitkaart on Holm Bank AS-i poolt pakutav toode, mida saad kasutada maksevahendina nii kauplustes kui ka nendes e-poodides, mis toetavad makseid Visa kaardiga.

Liisi kaart pakub 15-päevast intressivaba perioodi, kaardi limiit on kuni 5000 € ning see toimib ka väljaspool Eestit, näiteks saad seda kasutada välisreisil rendiauto broneerimiseks, milleks tavapärane deebetkaart ei pruugi alati sobida. Tänu iseteeninduskeskkonnale saad hea ülevaate oma kuludest ja see võimaldab sul silma peal hoida oma kohustustel. Näiteks saad enne ostu tegemist iseteenindusest oma vaba limiiti vaadata loetud minutitega. Kaarti saad taotleda Holm Bank-i veebikeskkonnas.

Liisi krediitkaardiga kaasnevad järgnevad võimalused:

  • Makselimiit kuni 5000 eurot;
  • 15-päevane intressivaba kasutusperiood;
  • Kuutasude puudumine;
  • Viipemaksete teostamise võimalus;
  • Kaadi koju kätte toomine;
  • Paindlik tagasimakse.

Enne lepingu sõlmimist tutvu teabe ja tingimustega, et olla kindel, kas Liisi krediitkaart on parim lahendus sinu finantsolukorrale. Kui oled otsustanud lepingu sõlmida, saad selle allkirjastada elektrooniliselt Liisi iseteeninduses või kasutades selleks kullerit. Kaardi saad kätte posti teel või kulleriga. Pea meeles, et kui oled kaardi kätte saanud, on vajalik selle aktiveerimine, just nagu deebetkaartide puhul. Ilma kaarti aktiveerimata ei saa sa seda maksmiseks kasutada. Seejuures on Liisi eeliseks, et lepingu sõlmimise ja kaardi koju kätte toimetamise eest ei rakendada täiendavaid lisatasusid.

Liisi krediitkaardi eest tuleb küll tasuda intressi, kuid seda arvestatakse vaid kasutatud krediidisummalt. Kui tagastad krediidi 15-päevase perioodi jooksul alates selle võtmisest, siis ei pea sellelt intressi üldse tasuma. Liisi maksekaardi leping on tähtajatu ning kaardi kehtivusaja lõppemisel, milleks on 3 aastat, väljastatakse uus kaart tasuta. Kaardiga ei kaasne igakuiseid haldustasusid, mis kaasnevad enamike tavaliste pangakaartidega. Tähele tasub panna, et teatud teenuste eest rakendatakse aga lisatasusid, näiteks saldo väljavõtte vaatamise eest pangaautomaadis.

Liisi krediitkaart on hea võimalus ostude sooritamiseks või tehingute teostamiseks, milleks tavapärane deebetkaart ei pruugi sobida. Enne lepingu sõlmimist aga loe kindlasti tingimusi, et olla kursis nii nõuete kui ka hinnakirjaga.

SpeakerCamera
14.30
Liisi

Alternatiivid laenupakkujale Liisi

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved