logo
Laenusumma
200 - 10 000 €
Laenuperiood
6 - 60 kuud
Krediidi kulukuse määr
19,9%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

LHV Pank

LHV on suurim Eestimaine pank, mille missiooniks on aidata luua Eesti kapitali. LHV Pank asutati 1999. aastal ja praeguseks kasutab nende pangateenuseid juba üle 200 000 kliendi. LHV sularahavabad pangakontorid leiad Tallinnast ja Tartust. LHV on uuendusmeelne ettevõte, millel on tugev investeerimis- ja ettevõtluskogemus. Nende väärtusteks on olla lihtne, toetav ja tulemuslik finantsettevõte. 2016. aastal noteeriti LHV Grupi aktsia Nasdaq Tallinna börsil. 

LHV Laenutooted

LHV pakub laene nii era- kui äriklientidele, seejuures eraklientidele pakutavate laenude hulka kuuluvad kodulaen, eralaen, autolaen, remondilaen, sisustuslaen, tervise- ja ilulaen, õppelaen, väikelaen ja võimenduslaen. Ilmselt üheks universaalsemaks laenutooteks on LHV väikelaen, mis on mõeldud igaks otstarbeks, mistõttu keskendumegi allolevalt just sellele tootele.

LHV Panga Väikelaen

Neile, kes soovivad laenata väiksemat summat, sobib väikelaen, mida saad kasutada just sellisel otstarbel nagu ise soovid. Väikelaenu saab taotleda alates 200 kuni 10 000 euroni ning tagasimaksetähtaeg võib olla 6 kuust kuni 5 aastani. Intressi arvutatakse laenujäägilt, mitte kogusummalt, mistõttu vähenevad intressimaksed iga kuuga, sest laenujääk väheneb. LHV Väikelaen on kliendisõbralik, pakkudes soodsaid tingimusi, näiteks:

  • vastus taotlusele saabub minutitega;
  • raha laekub kontole koheselt;
  • intressi maksad vaid laenujäägilt;
  • tagatise olemasolu pole vajalik;
  • tasuta ennetähtaegne tagasimaksmine;
  • taotlemiseks ei pea omama LHV pangakontot.

Kuna LHV väikelaenu puhul valid kasutusotstarbe ise, siis on see sobiv viis laenata lisaraha näiteks reisimiseks, ettevõtluseks, õpinguteks, tähtpäevadega seotud kulutusteks või muudeks väljaminekuteks. Laenu saad muuta turvalisemaks, lisades sellele juurde LHV laenukindlustuse. See tagab Sulle kindlustunde, et ka ootamatuste korral saab Sinu laen tagasi makstud.

LHV Väikelaenu saad taotleda kodust lahkumata mobiiliäpist või iseteenindusest. Nõuded taotlejale on, et isik oleks 18 – 75-aastane Eesti Vabariigi kodanik, Vene Föderatsiooni kodanik või halli passi omanik, kellel on elamisluba ning kes elab Eestis. Samuti peab taotleja omama vähemalt 250 eurost kuusissetulekut. Pärast laenutaotluse esitamist saad laenulepingu sõlmida iseteeninduses või kõikides Euronicsi kauplustes.

Kui soovid hiljem laenulepingut muuta, siis on ka see võimalik. Vajadusel saad taotleda maksepuhkust, muuta maksekuupäeva või igakuist laenumakset. Kui soovid väikelaenu paindlikel tingimustel kodumaisest ettevõttest, on just LHV laen Sulle õige valik.

SpeakerCamera
06.51
LHV Pank

Alternatiivid laenupakkujale LHV Pank

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Ferratum logo
Lihtne ja kiire taotlusprotsess
Taotle interneti teel
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved