logo
Laenusumma
3000 - 200 000 €
Laenuperiood
3 - 180 kuud
Krediidi kulukuse määr
11,56%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Kreditex

Kreditex on laenupakkuja, mis koos brändiga Kreditex Ühisraha kuulub Kreditex Gruppi ning mis alates 2016. aastast omab ka Finantsinspektsiooni krediidiandja tegevusluba.  Kreditexi sõnul on nende ettevõte tunnustatud paljude klientide poolt, kes on kiitnud nende soodsaid intressimäärasid, paindlikke laenutingimusi, individuaalset ja kliendisõbralikku teenindust ning kiiret tagasisidet. Laias valikus on väikelaen, autoliising, autolaen, hüpoteeklaen ning ehituslaen, kusjuures laene antakse nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Maksimaalseks laenusummaks on 200 000 eurot, mis on võimalik saada kas ehitus- või hüpoteeklaenu võttes.

Kreditex hüpoteeklaen

Hüpoteeklaen ehk kinnisvaralaen on laen kinnisvara tagatisel, milleks võib olla korter, maja, suvila või maa. Laenulepingu igakuine tagasimakse sõltub tingimustest, mille saad just ise endale sobivaks kohandada. Hüpoteeklaenu puhul kohandad endale ise:

  • laenusumma;
  • tagasimakseperioodi;
  • maksegraafiku tüübi.

Hüpoteeklaen on paindlik ning sobib vastavalt kliendi vajadustele suuremate kulutuste katteks. Näiteks valid ise laenusumma vahemikus 3000 kuni 200 000 eurot ning laenuperioodi 3 kuust kuni 180 kuuni.

Lisaks on võimalik valida endale sobiv maksegraafiku tüüp: kas bullet- või annuiteetgraafik, mis mõjutab nii igakuise makse suurust kui ka seda, kas maksad tagasi intressi või põhiosa. Bulletgraafiku puhul toimub igakuiselt vaid intressi maksmine ning põhiosa tagastatakse lepingu lõppedes ühe maksena. Annuiteedigraafik aga tähendab igakuist ühesuurust makset, mis koosneb nii intressist kui põhiosast, seejuures esimeste maksete puhul koosneb laenumakse suuremas osas intressist ning vähemas osas põhiosast. Hilisemad maksed aga koosnevad enamuses põhiosa tasumisest ning vähem intressist.

Kreditex väikelaen

Neil, kes vajavad väiksemat summat, on võimalik taotleda Kreditex väikelaen summas 500 kuni 5000 eurot, perioodiga kuni 60 kuud ning mis sobib nii eraisikutele kui ettevõtetele. Väikelaen on mugav viis lisaraha saamiseks, mille jaoks pole tagatise olemasolu vajalik. Intressimäär on sarnane pankade pakutavatega, seejuures parem krediidiajalugu võimaldab saada soodsamat intressi. Laenuprotsess on lihtne ja kasutajasõbralik, sest laenu sõlmimine on võimalik interneti teel ning arvuti tagant lahkumata ja raha kantakse arvele juba 1 tööpäeva jooksul. Kreditex pakub võimalust sõlmida mitu laenulepingut vastavalt kliendi personaalsele laenulimiidile.

Kreditex annab laenu eraisikutest Eesti kodanikele või elamisluba omavatele isikutele vanuses vähemalt 18 eluaastat, kes omavad põhitöökohta või stabiilset sissetulekut. Ettevõtted aga peavad olema Eestis registreeritud ning omama positiivset rahavoogu eelnevast tegevusest või olema võimelised näitama potentsiaalset tulevast rahavoogu.

SpeakerCamera
07.36
Kreditex

Alternatiivid laenupakkujale Kreditex

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved