logo
Laenusumma
300 - 10 000 €
Laenuperiood
6 - 72 kuud
Krediidi kulukuse määr
23,9%
Min. vanus
21 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

InBank

Inbank on Eestimaine pank, mis tegutseb peale Eesti veel ka Lätis, Leedus ja Poolas, lisaks on neil ka hoiuseid Saksamaal, Austrias ja Hollandis, kuid plaanitakse laieneda veelgi. Inbanki pakub oma klientidele erinevaid teenused, nagu laenud, hoiustamine ja järelmaks. Tänaseks tegutsevad nad neljas riigis ning neil on kokku ligi 550 000 aktiivset klienti mitmes riigis. Nende enda sõnul on nende missiooniks suurendada oma partnerite müüki ja teha ostuprotsess klientidele lihtsaks ja kergesti kättesaadavaks.

Laenud, mida Inbank pakub, on erinevad, näiteks on valikus remondi, reisimise ja sõidukiostu eesmärgil olevad laenud, kuid nad pakuvad ka väikelaenu, mille puhul saab klient ise vabalt valida, milleks laenu kasutada. Laenusummad ulatuvad 300 eurost kuni 25 000 euroni, maksimaalse laenuperioodiga 72 kuuks. Intressimäärad varieeruvad vastavalt laenutüübile, mistõttu pole ühtset fikseeritud intressimäära.

Põhjused, miks valida Inbanki väikelaen

  • Laen on tagatiseta, mis tähendab, et sa ei riski isikliku vara pantimisega.
  • Raha kasutamisele pole piiranguid, mistõttu saad ise valida, mille jaoks ja millistes osades raha kasutad.
  • Vastuse saad üldjuhul koheselt ning raha laekub juba tööpäeva jooksul.
  • Laenulepingu taotluse täitmine on kiire ja lihtne, sest lepinguid on võimalik sõlmida interneti teel. Esmastel klientidel, kes soovivad kuni 15 000 eurost väikelaenu, on ka isikutuvastamine on online - vaja on vaid töötavat veebikaamerat, mikrofoni ning vastavat veebibrauserit (selleks sobivad nii Chrome, Firefox kui ka Opera).

Kui leiad, et soovid laenu ennetähtaegselt tagastada, on ka see võimalik, kuid seejuures tasub tähele panna tingimusi, mis ennetähtaegse tagastamise puhul rakenduvad. Nimelt rakendub vastavalt lisatasu, mille osakaal tagastatavalt summalt varieerub vastavalt sellele, kui palju aega on lepingu lõppkuupäevani jäänud. Eeliseks on aga, et ennetähtaegse tagastamise korral ei tasuta ülejäänud aja eest ei intresse ega lisatasusid. Seega tasub kaaluda, kas laenusumma varajane tagasimaksmine on mõistlik ning kas võidetud summad on suuremad kui kulud.

Inbank on muutnud teenused klientidele kergesti ligipääsetavaks. Neile, kes soovivad sõlmida lepingu Inbanki kontoris, on ka see loomulikult võimalik.

SpeakerCamera
13.10
InBank

Alternatiivid laenupakkujale InBank

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Laen.ee logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Esimene tarbimislaen kuni 6ks kuuks 0% intressiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved