logo
Laenusumma
2000 - 500 000 €
Laenuperiood
3 - 240 kuud
Krediidi kulukuse määr
0 - 14,81%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Hüpoteeklaen

Hüpoteeklaen AS on eestimaine ettevõte, mis asutati 2009. aastal kui laenu saamine oli majanduslikel põhjustel äärmiselt keeruline. Seega asutati AS Hüpoteeklaen, mis pakub lahendusena laenude väljastamist kinnisvara tagatisel. Tegemist on läbipaistva ettevõttega, mille tegevus on auditeeritud rahvusvaheliselt tunnustatud audiitorfirma Ernst ja Young poolt. Samuti olid nad üks esimesi ettevõtteid Eestis, kes on 2016. aastal saanud Finantsinspektsioonilt tegevusloa väljastada tarbijakrediiti ning 2017. aastal liitusid nad ka AS Eesti Võlausaldajate Liiduga.

Hüpoteeklaenu asutajateks on pangandus- ja kinnisvaraalase taustaga inimesed, kes usuvad kinnisvara väärtusesse ja selle väärtuse tõusu ajaga. Seega on kinnisvara tagatisel laenu võttes võimalik kinnisvarasse tehtud investeeringud kiirelt rahaks muuta.

Hüpoteeklaen on oma sektoris turuliider ning nende hinnanguline turuosa suuruseks on 2019. aasta lõpu seisuga ligikaudu 50 protsenti. Nad tegutsevad eelkõige Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus, kuid teatud määral osutatakse teenuseid ka mujal Eestis. Enamiku laenu tagatistest hindab Hüpoteeklaen laenu väljastamisel ise ning nende klientidele on hindamine seejuures täiesti tasuta.

Mis on hüpoteeklaen

Mida tähendab hüpoteeklaen? See on laen, mille tagatiseks on eelnevalt hinnatud kinnisvara. Kinnisvara hindamise puhul vaadatakse tagatise väärtust, kuid ka seisukorda ja asukohta.

AS Hüpoteeklaenu poolt pakutavad laenud

Hüpoteeklaen pakub oma klientidele erinevaid laenuvõimalusi, milleks on nii laenud eraisikutele kui ka hüpoteeklaen ettevõttele. Laenutoodete hulka kuuluvad:

  • hüpoteeklaen kinnisvara tagatisel eraisikule,
  • koduvahetuslaen,
  • refinantseerimine,
  • ärilaen,
  • projektilaen,
  • remondilaen.

Laen kinnisvara tagatisel eraisikule

Üheks nende poolt pakutavaks laenuks on laen kinnisvara tagatisel. Antud laenu eeliseks on, et see sobib erinevateks eesmärkideks, milleks võib olla näiteks kodu renoveerimine, autoost, ettenägematu kulu või mõni muu väljaminek. See tähendab paindlikkust kohandada laen just endale sobivaks eesmärgiks.

Selle laenu tingimused on muuhulgas:

  • Laenusumma alates 2000 eurost,
  • Laenu tähtaeg 3-240 kuud,
  • Kuni 12 kuu pikkuse maksepuhkuse võimalus,
  • Aktsepteeritavaks tagatiseks on Eesti Vabariigis asuv kinnisvara, mille väärtus on minimaalselt 10 000 eurot.

Kuidas leida parim hüpoteeklaen?

Selleks, et leida endale sobivaim hüpoteeklaen, võrdle erinevaid laenutooteid, mõtle läbi millises summas laenu vajad, kasuta hüpoteeklaenu kalkulaatorit ning leia endale sobivaim lahendus.

SpeakerCamera
14.30
Hüpoteeklaen

Alternatiivid laenupakkujale Hüpoteeklaen

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved