logo
Kasuta laenukontot kas täielikult või osaliselt
Sõlmi leping tasuta
Võimalus laenusumma ennetähtaegselt tagastada
Laenusumma
50 - 5000 €
Laenuperiood
1 - 36 kuud
Krediidi kulukuse määr
56%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Creditstar

Creditstar Estonia kuulub koos kaubamärgiga Monefit rahvusvahelisse finantseerimisettevõtte gruppi Creditstar Group, mis on pankadevälise finantsteenuste üks teerajajaid Eestis. Nad on silma paistnud oma uuendusmeelsusega juba 2006. aastast alates ning nende teenuseid kasutab üle poole miljoni kliendi 8 erinevas riigis. Laenusid on väljastatud rohkem kui miljonil korral ning kättesaadavad ollakse 365 päeva aastas.

Creditstar on turule toonud mugavaid, paindlikke ja lihtsaid finantstooteid, mis vastavad klientide ootustele ja vajadustele, olles seejuures suurim online krediidipakkuja Eesti turul. Oma teenustega pakutakse kasutajatele kindlustunnet ootamatute väljaminekute tekkimisel ning antakse võimalus kasutada soodsaid ostuvõimalusi just siis, kui klient seda õigeks peab. Creditstari sõnul on nende teenused efektiivsemad pankade omadest, sest tänu tehnoloogilistele arendustele on nende teenused tunduvalt kiiremad ning laenukonto kliendile on klienditeenindus saadaval 24h ööpäevas.

Creditstar laenukonto

Creditstari personaalne laenukonto toimib nagu virtuaalne krediitkaart, mille krediidiliin on kuni 5000 eurot, maksimaalse laenuperioodiga kuni 36 kuud. Esimese taotluse korral kontrollitakse kliendi krediidivõimekust ja määratakse talle krediidiliini maht, seejuures uuele kliendile avatakse personaalne laenukonto täiesti tasuta. Oma laenukontot võib kasutada kas täielikult või ka näiteks ainult osaliselt, kuid tasu maksad ainult kasutatud summalt ning juhul, kui konto on kasutuses.

Creditstar-i laenukonto taotlemine on lihtne:

  • Kasutajasõbralikule veebikeskkonnale pääsed ligi nii arvutist kui ka teistest nutiseadmetest.
  • Vali sobiv laenusumma ja -periood.
  • Logi sisse, tutvu tingimustega ning kinnita oma nõusolek.
  • Ava endale tasuta laenukonto ning kinnita oma soov lõplikult.
  • Alusta konto kasutamist.

Neile, kel on konto avatud ning on saabunud ka positiivne otsus selle kasutamiseks, eksisteerib ka võimalus laenutaotluse esitamiseks SMS-i teel, mis teeb lisaraha saamise eriti lihtsaks.

Laenusumma võib ka ennetähtaegselt ja seeläbi soodsamalt tagastada. Lisaks on võimalik laenusumma tagastamise tähtaega pikendada, tänu millele nihkuvad nii maksetähtaeg kui ka järgnevad kuumaksed vastavalt kas 15 või 30 päeva edasi, sõltuvalt pikendatud perioodist. Seetõttu on Creditstar-i laenukonto sobiv viis ootamatute kulude katmiseks, soovitud ostude sooritamiseks või muuks.  

Pane tähele, et laenu taotleja peab olema vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik või omama alalist elamisluba. Samuti on esmaskordselt vajalik isikutuvastus.

SpeakerCamera
10.33
Creditstar

Alternatiivid laenupakkujale Creditstar

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved