logo
Laenusumma
30 - 3000 €
Laenuperiood
Krediidikonto
Krediidi kulukuse määr
0 - 61,51%
Min. vanus
19 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Boonuslaen

Mis on boonuslaen

Boonuslaen on laenutoode nagu krediidikonto, krediidiliin, krediidilimiit või laenulimiit – need kõik tähistavad põhimõtteliselt samalaadset toodet. Boonuslaenu kaubamärk kuulub Ferratum Bank p.l.c. alla nagu ka teine Eestis tuntud laenuandja - Ferratum. Nad on osa Ferratum Grupst, millel on rohkem kui 2 miljonit klienti ja seda enam kui 23 maailma riigis. Nad soovivad pakkuda lihtsalt kasutatavaid mobiilipõhiseid teenuseid, et muuta kasutajakogemus võimalikult lihtsaks.

Kuidas boonuslaenu taotleda

Kas soovid taotleda boonuslaenu? Selleks kliki vasakul olevale nupule „esitan taotluse“ – sind suunatakse otse laenuandja kodulehele, kus saad oma laenutaotluse esitada. See käib nii:

  • saada laenutaotlus;
  • oota e-mailile saadetavat vastust;
  • laenuandja teeb pärast taotluse kinnitamist Sulle ülekande. See võib toimuda juba 15 minuti jooksul pärast positiivse laenuotsuse saabumist.

Boonuslaenu ei saa aga kasutada need, kes on juba Ferratum Bank p.l.c. kliendid.

Kuidas boonuslaen toimib

Boonuslaen toimib nagu tavaline krediidikonto. Mida see tähendab? Laenuandja määrab Sulle maksimaalse limiidi, mille piires saad laenu võtta. Seejärel sooritad ülekande krediidikontolt oma isiklikule pangakontole. Väljamakseid krediidikontolt võib sooritada mitmes osas ja just sellises summas nagu parasjagu vajad. Seejärel saad raha kasutada nii nagu ise soovid. Päevaintressi maksad alati ainult kasutatud summa eest.

Näiteks kui Sinu laenulimiit on 3000 eurot, aga soovid laenata 300, siis saadki kanda raha summas 300 eurot oma pangakontole. Päevaintressi maksad sel juhul vaid 300 euro eest, mitte 3000 eest. Kui aga leiad, et see 300 eurot pole piisav, siis saad kanda juurde, kokku maksimaalselt 2700 euro eest.

Kui soovid kasutatud summa tagastada, siis võid maksta kogusumma, pool kogusummast või igakuiseid minimaalseid osamakseid. Kui oled summa tagastanud, saad selle hiljem vajadusel uuesti kasutusele võtta. Selleks tuleb lihtsalt teha uus ülekanne oma pangakontole.

Kes saab boonuslaenu taotleda?

Boonuslaenu taotlemiseks pead vastama järgnevatele tingimustele:

  • olema vähemalt 19-aastane eraisik;
  • omama Eestis alalist sissekirjutust;
  • omama pangakontot mõnes Eesti pangas;
  • omama kehtivat dokumenti isiku tuvastamiseks;
  • omama rahvastikuregistris kindlat aadressi;
  • omama sissetulekut, milleks sobivad palk, pension, vanemahüvitis jm.

Boonuslaen järgib vastutustundliku laenamise põhimõtet, mistõttu kontrollitakse enne laenutaotluse heakskiitu alati taotleja maksevõimet. Boonuslaenuga ei rakendu mingeid varjatud tasusid. Heaks mooduseks laenude võrdlemisel on krediidi kulukuse määr.

SpeakerCamera
08.04
Boonuslaen

Alternatiivid laenupakkujale Boonuslaen

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Laen.ee logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Esimene tarbimislaen kuni 6ks kuuks 0% intressiga
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved