logo
Laenusumma
500 - 25 000 €
Laenuperiood
6 - 120 kuud
Krediidi kulukuse määr
18,09%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Bigbank

BigBank on eestimaine pank, mis on asutatud juba 1992. aastal, kuid aastatega on nad muutunud üsna rahvusvaheliseks, olles esindatud kokku üheksas erinevas riigis. Kuigi BigBank’i peakontor asub Eestis, tegutsevad nad lisaks ka Soomes, Lätis, Leedus, Rootsis, Hispaanias ning lisaks osutavad piiriüleseid teenuseid Hollandis, Saksamaal ja ka Austrias. 

BigBank on tegutsenud litsentseeritud krediidiasutusena juba üle kümne aasta ning 90% nende klientidest on teenindusega rahul. BigBank on jõudsalt kasvanud, 2018. aasta seisuga oli nende bilansimaht lausa 528 miljonit eurot. Nad väärtustavad mugavust, kättesaadavust ja digitaalseid teenuseid kõikides oma tegevusriikides, kuid samavõrra oluline on neile ka digiteenuste turvalisus.

BigBank laenud

BigBank on pank, mis on oma tegevuses keskendunud eelkõige hoiustele ja laenudele. Nende poolt pakutavate laenude nimekiri on pikk, sinna kuuluvad nii spetsiaalseks otstarbeks mõeldud laenud (nagu Autolaen, Reisilaen, Remondilaen, Pulmalaen, Tervise- ja ilulaen ning Koolituslaen) kui ka laiema otstarbega Väikelaen ja Hobilaen. Samuti pakuvad nad refinantseerimist.

BigBank Väikelaen

BigBank pakub mitmekülgset väikelaenu vahemikus 500 kuni 25 000 eurot. Laenuperiood võib olla vahemikus 6 kuust kuni 120 kuuni. Väikelaen on üks universaalsemaid laenutooteid, sest selle kasutuseemärk on paindlik, kuna klient valib ise, milleks raha kasutada ja pank ei piira Sinu kasutusotstarvet.

Väikelaenu taotlemiseks tuleb täita taotlus, vajadusel esitada isikut tõendava dokumendi koopia ning pangakonto väljavõte. Seejärel võetakse Sinuga ühendust, et täpsustada, kuidas täpselt leping sõlmida. Täites taotluse veebilehel, saabub sellele vastus loetud minutitega. Kui oled otsustanud pakkumise vastu võtta, saad lepingu allkirjastada mugavalt interneti teel ID-kaardiga või BigBanki esindustes.

BigBank Rahulolugarantii

BigBanki puhul on positiivne ka see, et nad pakuvad oma klientidele 60 päevast rahulolugarantiid. Seega, kui kliendina pole Sa nende teenuse või tingimustega rahul, saad laenusumma tagastada ilma selle eest intresse või muid kulusid tasumata. See on üsna suur eelis, mis eristab BigBanki laenusid selgelt konkurentide omadest. Rahulolugarantiid saavad kasutada puhta krediidiajalooga kliendid üks kord kolme aasta jooksul.

Enne laenu sõlmimist tutvu kõikide võimalike variantidega, et leida endale sobivaim ja soodsaim laen – selles aitab Sind Moneezy tasuta laenuvõrdlus.

SpeakerCamera
06.51
Bigbank

Alternatiivid laenupakkujale Bigbank

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Ferratum logo
Lihtne ja kiire taotlusprotsess
Taotle interneti teel
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved