logo
Laenusumma
200 - 5000 €
Laenuperiood
3 - 60 kuud
Krediidi kulukuse määr
40,43%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

BestCredit

Laenuandjast BestCredit

„BestCredit.ee – parimad rahalahendused!“ on ettevõttele BestCredit OÜ kuuluv kaubamärk. Ettevõte ise on algselt 2012. aastal asutatud, kuid selle juhtivate töötajate hulka kuulub erinevaid finants-, õigusabi ja muude valdkondade inimesi, kelle kogemused ulatuvad 2007. aastasse.

Nende visiooniks on saada mugavaimaks ja soodsaimaks laenupakkujaks Eesti turul ning nende missiooniks on olla mugav ja usaldusväärne finantspartner oma klientidele. Nad soovivad pakkuda teenuseid, mis vastaks just täpselt klientide vajadustele. BestCredit väärtustab vastutustundliku laenamise põhimõtet ning rakendab seda ka ettevõtte tegevuses. Neile on olulised uuendusmeelsus ja kvaliteetne teenindus.

BestCredit on loonud oma veebikeskkonna, mis muudab oma finantstehingute kontrollimise ülevaatlikuks ja mugavaks. Samuti soovivad nad olla sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte, mistõttu järgitaksegi vastutustundliku laenamise head tava.

BestCredit laenutooted

BestCredit-i pakutavate laenutoodete hulgas on väikelaen, käenduslaen, reisilaen, ehituslaen ning kinnisvaralaen. Kuna BestCredit Väikelaen on üks paindlikuma otstarbega laenusid, siis keskendumegi allolevalt just sellele laenutootele.

BestCredit Väikelaen on teisisõnu kiirlaen, mida on võimalik taotleda ilma tagatiseta. Maksimaalne laenusumma on 5000 eurot ning laenuperiood võib olla kuni 60 kuud. Tagatiseta väikelaenu eesmärgiks on tagada finantsabi ettenägematus olukorras, kus on tekkinud planeerimata kulutused, mis vajavad koheselt katmist. Sellisteks olukordadeks võib olla näiteks autoremont olukorras, kus töökorras auto olemasolu on tingimata vajalik.

Laenu taotlemiseks on vajalik:

  • Avada kasutajakonto;
  • Valida sobiv laenusumma ja -periood;
  • Taotlusvormi täitmine ning laenuotsuse ootamine;
  • Positiivse laenuotsuse korral isikutuvastamine ning laenu arvele laekumine.

Pakkumised BestCredit püsiklientidele

BestCredit erineb paljudest teistest laenuandjatest selle poolest, et nad eristavad oma kliente kliendistaatuse järgi. Kliendistaatusteks on : Uus klient, Püsiklient ja Püsiklient Pluss. Kui laenusummad on kõikidele klientidele ühes vahemikus ning kõigil on võimalik taotleda maksepuhkust, lisalaenu, muuta maksegraafikut ja tasuda laenusumma ennetähtaegselt, siis püsiklientidele pakutakse üldiselt paremaid hindu. Püsiklient Pluss staatuses olevatele klientidele saadetakse aga personaalseid eripakkumisi ning soodsamaid intresse. Enda kliendistaatust on võimalik näha BestCredit-i iseteeninduses.

BestCredit annab laenu vaid neile, kel puuduvad kehtivad maksehäired ning laenutaotleja minimaalne vanus peab olema vähemalt 18 eluaastat. Pea meeles, et iga laen on finantskohustus ning enne laenulepingu sõlmimist tutvu põhjalikult laenulepingu tingimustega.

Alternatiivid laenupakkujale BestCredit

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved