logo
Laenusumma
20 - 800 €
Laenuperiood
5 - 30 päeva
Krediidi kulukuse määr
55%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Avanss

Mis on Avanss?

Avanss on lihtsalt öeldes eelnevalt kätte saadud palk. Avanss.ee (nagu ka Raha24) on ettevõttele BB Finance OÜ kuuluv kaubamärk. Ettevõte tegutseb nii Eestis kui ka Soomes ning nende peakontor on Tallinnas. Nad on innovatiivne firma, mis oma uuendusmeelsete IT lahenduste poolest soovib pakkuda teenust, mis on klienditeeninduses kiire, kuid samal ajal ka rahaasjades vastutustundlik.

Avanss.ee finantsnõustajad aitavad oma kliente rahaasjade planeerimisel, eesmärkide seadmisel aga ka kulude optimeerimisel ja koomale tõmbamisel. Iseenesest mõistetavalt pakutakse ka avanssteenust nagu ka nime järgi võib eeldada. Ootamatute kulutuste puhul on võimalik taotleda avanssi, et oma väljaminek enne palgapäeva ära katta. Avanssi on võimalik taotleda millal iganes ja kuni ühe kuu palga summas. Korraga võib olla ka mitu avansilepingut, kuid kokkuvõttes võib maksimaalne avanss olla ka sel juhul kuni 100% kliendi netopalgast. Tööandjaga taotlemisel ühendust ei võeta.

Kui palju Avanss maksma läheb?

Avansi hind koosneb intressist ja kahest teenustasust: andmete töötlemise tasust ja kinnitamise tasust. Maksta on võimalik pangalingi kaudu. Kliendi poolt esitatud andmeid on vajalik iga taotluse puhul töötleda. See on vajalik selleks, et identifitseerida taotleja isik ja kontrollida esitatud andmete õigsust – et olla kindel, et avansi taotleja on just see, kes ta väidab end olevat ning et hinnata kliendi maksevõimelisust.

Kui kiiresti saan Avansi kätte?

Avansi kättesaamise kiirus sõltub sellest, milline taotlus on esitatud. Tavapärase taotluse korral teostatakse ülekanne 2 tööpäeva jooksul pärast seda, kui leping on sõlmitud. Kui klient soovib, on võimalik tellida ka kiirmakse, mille korral teostatakse makse hiljemalt 1 tunni jooksul pärast lepingu sõlmimist. Mõlemal juhul tehakse väljamakse otse kliendi isiklikule pangakontole. Tagasimakseid on võimalik teha ülekandega avanss.ee keskkonnast saadud pangalingi kaudu.

Avanssi saavad taotleda kõik Euroopa liidu või Šveitsi kodanikud või alalised elanikud, kelle elukoht on registreeritud Eesti Vabariigi rahvastikuregistris. Samuti on tingimuseks, et taotleja töötaks töölepingu alusel. Minimaalne vanus taotlejal võib olla 20 eluaastat.

Avanss on finantsteenus, millega kaasnevad kohustused, seetõttu enne lepingu sõlmimist tutvu kindlasti tingimustega ning vii end kurssi lepingu detailidega.

Alternatiivid laenupakkujale Avanss

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Ferratum logo
Lihtne ja kiire taotlusprotsess
Taotle interneti teel
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved