logo
Laenusumma
50 - 1500 €
Laenuperiood
3 - 120 kuud
Krediidi kulukuse määr
23,7%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

Sisukord

Omaraha

Omaraha on nn inimeselt inimesele teenus, mis viib omavahel kokku laenuvõtjad ning laenu pakkuda soovivad inimesed. Neil on ligi 180 000 kasutajat 48 riigis. Omaraha portaali kasutavad üheaegselt nii investorid kui ka laenajad, mistõttu on kasusaajateks kõik osapooled ning laenuvõtjal on võimalik saada laenu soodsamalt kui konkureerivate laenupakkujate juures. Investorid aga saavad raha välja laenates oma vabu vahendeid kasvatada.

Omaraha pakub väikelaenu alatest 50 eurost kuni 1500 euroni, maksimaalse laenuperioodiga kuni 5 aastat. Väikelaenu kasutamine on paindlik, mis tähendab, et kliendil endal on vabadus otsustada, milleks raha kasutada. Teenus töötab läbi virtuaalkonto põhimõtte - igal kliendil on isiklik virtuaalkonto, kuhu laenatud summa laekub. Seejärel saab summa sealt enda isiklikule pangakontole kasutamiseks edasi kanda.

Omaraha sõnul on nende laenude hüvedeks:

  • Internetipõhine taotlemine ja haldamine virtuaalkonto kaudu;
  • Summa ja laenuperioodi paindlikkus, mille saab iga klient ise endale sobivaks kohandada;
  • Raha kasutamisele pole piiranguid, mis annab vabaduse ise otsustada, milleks raha kasutada;
  • Kliendisõbralik teenindus, mis on asjakohane.

Igale kliendile määratakse personaalne krediidiskoor, mille raames koostab portaal kliendile parima pakkumise. Skoor koostatakse Krediidiinfo maksehäireregistri ja Liisi andmebaasi põhjal, kuid lisaandmete korral on võimalik skoori muuta. Tänu investorite kaasamisele saab klient sobiva laenupakkumise puudumise korral summat, perioodi ja intressi endale sobivaks kohandada ning jätta oma taotlus ootele kuni investorid seda näevad ning neile sobival võimalusel vastu tulevad. Neile, kes leiavad, et nende krediidiskoor pole piisavalt kõrge vajaliku laenu saamiseks, on samuti olemas võimalik lahendus - esitades Omarahale viimase 6 kuu pangakonto väljavõtte, on võimalik krediidiskoori ja limiiti tõsta.

Omaraha portaalis on võimalik seada enda laenule tagatis auto näol. Selleks on vajalik loomulikult esitada enda auto andmed. Auto tagatiseks seades tuleb see registreerida ümber portaali haldaja nimele juba laenulepingu kestvuse ajaks, mistõttu kantakse auto tagasi kliendi nimele alles laenulepingu lõppedes.

Pane tähele, et tagasimaksed toimuvad samuti virtuaalkontolt. See tähendab, et viiviste vältimiseks on vajalik esmalt jälgida, et Sinu virtuaalkontol on piisavalt vahendeid ning seejärel sealt makse teostada. Isiklikul pangakontol olevate vahendite arv ei mõjuta ega aita viiviseid vältida, kuna tagasimaksed on seotud vaid Omaraha portaalis oleva virtuaalkontoga.

SpeakerCamera
07.18
Omaraha

Alternatiivid laenupakkujale Omaraha

Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Laen.ee logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Esimene tarbimislaen kuni 6ks kuuks 0% intressiga
Rohkem infot
Ferratum logo
Lihtne ja kiire taotlusprotsess
Taotle interneti teel
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved