logo
Laenusumma
500 - 10 000 €
Laenuperiood
12 - 84 kuud
Krediidi kulukuse määr
20,07%
Min. vanus
18 aastat

NB! See kampaania Moneezy lehel on aegunud

Kahjuks on antud kampaania Moneezy lehel aegunud, kuid leia endale alternatiivne pakkumine siit. Kliki siia, et näha meie muid laenupakkumisi.

MoneyZen

MoneyZen on Eesti finantsettevõte, mille asutajatel on varasemalt olemas pikaajaline pangandusalane kogemus. Tegemist on ühisrahastusplatvormiga (nn inimeselt inimesele), mis asutati 2014. aastal. MoneyZeni idee ja visioon on olla Põhjamaade eelistatuim nõuandlik ühisrahastusplatvormil põhinev finantsettevõte, olles aus ning kliendisõbralik.

MoneyZen pakub laenuvõimalusi alates 500 eurost kuni 10 000 euroni, maksimaalse tähtajaga kuni 7 aastat. Kuna MoneyZen on ühisrahastusplatvorm, võimaldab see paindlikke tingimusi, sest raha laenatakse kokkuleppel investoriga. See tähendab, et intress kujuneb vähempakkumise teel, kus investorid saavad teha pakkumise ning kliendile pakutakse lõppkokkuvõttes soodsaimat võimalikku intressi. Seega on ka laenutingimused – laenusumma, laenuperiood, maksegraafik, intressimäär, viivisemäär, trahvid ja tagatised ning muud laenulepingus olevad detailid paindlikud ja sõlmitud investoriga kokkulepitud tingimustel.

MoneyZen soovitab konkurentide kiirlaenude asemel eelistada nende kaudu taotletavat tarbimislaenu, mis on lühema tagasimakse perioodiga ning mõistlikuma intressimääraga. Samuti pakuvad nad refinantseerimise teenust neile, kes on juba mõne kiirlaenu võtnud.  

MoneyZeni sõnul on nende eelisteks:

  • Fikseeritud intress;
  • Tarbimislaen, mis on tagatiseta - klient ei pea oma isiklikku vara pantima;
  • Peidetud tasude puudumine - pole halbu üllatusi.

Pea meeles, et peidetud tasude puudumine ei tähenda aga üldist tasude puudumist. Teenusele rakenduvad siiski lepingutasu, krediidiskoori määramise tasu, laenu haldamise tasu, viivised jm. Maksed toimuvad ainult virtuaalkontole ja sularahas ei arvestata, seega toimuvad tagasimaksed samuti kliendi virtuaalkontolt, mistõttu on viiviste vältimiseks mõistlik enne maksetähtaega jälgida, kas virtuaalkontol on piisavalt vahendeid tagasimakse teostamiseks. Maksehäired langetavad kliendi personaalset krediidiskoori, mida uuendatakse kord 3 kuu jooksul, kuid skoor on isiklik ning keegi peale laenutaotleja seda ei näe. Mida madalam skoor, seda suurem on risk investori jaoks, mistõttu on mõttekas vältida maksehäireid. Kõrgem skoor tähendab seega tõenäolisemalt madalamat intressivõimalust laenajale.

Iga laenaja krediidiinfot analüüsitakse põhjalikult, et tagada vastutustundlik laenamine ning vältida olukorda, kus kliendi finantskohustused ületaksid laenaja tegelikke võimalusi. Pangakonto väljavõtte põhiselt on kliendil võimalik taotleda ka maksepuhkust. Samuti on soovi korral võimalik muuta maksekuupäeva.  

MoneyZen teenus on lihtne ning mugav viis täita laenutaotlust kodust lahkumata. Paindlikkus tähendab täpselt selliseid lepingutingimusi, mis just Sulle sobivad.

SpeakerCamera
10.33
MoneyZen

Alternatiivid laenupakkujale MoneyZen

Bondora logo
Tagatiseta laen
Laenupakkumine 1 minutiga
Rohkem infot
Smsraha logo
Valik erinevaid laenutüüpe
Kiirlaenu vastus 1 minutiga
Rohkem infot
Credit24 logo
Krediidikonto lepingutasu 0€
Krediidikonto intress vaid kasutud summalt
Rohkem infot
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved